Wpis z mikrobloga

@theicecold: generalnie to bardzo dobry zapach za kwotę za którą go można kupić, całkiem dobre parametry użytkowe, ale to zawsze warto samemu przetestować, jednym słowem- psikać, obserwować
  • Odpowiedz
@theicecold: A ja się wyłamię, i powiem że mi nie siadł - sztuczne cytrusy w otwarciu, które szybko zamieniają się w taki sobie, mydlany zapach. W tej cenie zdecydowanie poszedłbym w stronę Nautici albo nawet jakiegos cytrusa z zary (w szczególności VLS)
  • Odpowiedz
@kijo23: Nautici Voyage :D? Ja tam za 25zł wziąłem kiedyś kilka lat temu i ledwo mi ubywa, gdzie takie VPH czy właśnie Missoni Wave zniknie dość szybko.
No ale przecież każdy ma własny gust i fajnie :)
  • Odpowiedz
@kijo23: @theicecold: Dużo osób pisze, że jest to klon Versace pour homme i Chanel Allure Homme Sport, dla mnie te dwa zapachy były zupełnie inne i łączyły je tylko bardzo wesołe cytrusy, tzn taki to były miłe i przyjemne cytrusowe perfumy. Potem jak poznałem w kilku innych perfumach fasolkę tonkę, to odkryłem że w tych dwóch zapachach, tak słodka baza to właśnie tonka, z tym że Versace przechodził
  • Odpowiedz
@Funshyy: dokładnie ta, u mnie świetnie się sprawdza, w upały szczególnie (chociaż z flakoniku też ubywa powoli, za dużo tego mam już xD)

@RumClapton: Wiem jak to powinno wyglądać, dodatkowo mam i Versace, i Chanela - u mnie to po prostu nie działa, może moja skóra ich nie lubi( ͡° ͜ʖ ͡°) W moim odczuciu cytrusy na otwarciu są tak jak mówiłem wcześniej, zbyt
  • Odpowiedz
@RumClapton: z tym, że Chanel ma cytrynę i od samego początku jest świeższy od tej mandarynki czy co tam jest w Missoni, sama faza kremowości też jest bardziej „sportowa” w Chanel. Dlatego mi Missoni nie siedzi w upały, ahs już tak. Tak czy siak za tą cenę warto, choćby na siłownie mieć tani psikacz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theicecold: potwierdzam, że całkiem niezły zapach za tę cenę. Z ciekawostek to ma magnetyczny korek - coś znane z sauvage'a, tylko sporo taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@theicecold: Trafnie opisał go @RumClapton:

Jest mu najbliżej do Chanel AHS ze wszystkiego co wąchałem, ale nie jest aż tak dobrze zrobiony. Dla mnie jest warty tego ile kosztuje, ale nie wznosi się klasą tak bardzo ponad ten pułap jak mogłoby wynikać z opinii ludzi.
  • Odpowiedz
Dla mnie jest warty tego ile kosztuje, ale nie wznosi się klasą tak bardzo ponad ten pułap jak mogłoby wynikać z opinii ludzi.


@Milburn: Tu tez sie zgodze, nie jest to klon 1:1 ale podoba mi sie ze do kremowego CAHS dodali troche pazura
  • Odpowiedz