Wpis z mikrobloga

Nieironicznie uważam, że likwidowanie rosyjskich jeńców nie jest niczym złym.


@BigxBoi: jest to o tyle złe, że będzie powodem do wprowadzenia powszechnej mobilizacji w Rosji i zalania Ukrainy nie 200k wojska, a milionem.

Ruskie może i wtedy przegrają, bo to wojsko będzie słabe, ale wcześniej naprawdę zaleją Ukrainę jak orkowie i dokonają masę zbrodni.
@Bounty

Pamiętajcie, nie dajcie się wkręcić w tą propagandę, o jakichś niemieckich zbrodniach wojennych. Zbrodnie wojenne można popełnić tylko na człowieku, a jak wiemy żydzi nie zasługują na to szczytne miano ( ͡° ͜ʖ ͡°)


-Hans 1941
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wap30: jak się zamknie oczy to świat nie znika. Po tym co Ruscy zrobili na okupowanych przez siebie terytoriach to aż dziwne, że w ogóle jakiś jeńców jeszcze biorą.
Pod zastrzeloną staruszkę podstaw swoją babcie, a pod zgwałconą przez 4 brudnych Mongołów dziewczynę podstaw siostrę lub matkę i zobacz ile Ci zostaje do tego bydła miłosierdzia.

@skitarii: jakby mogli wystawić milion żołnierzy to by to zrobili.
@CherryCokeZero: Albo Polaków chociażby. Wykopki zapominają ze jeszcze 50 lat temu nie byli uważani nawet za białych w USA, a 75 lat temu to nawet za ludzi przez Niemców nie byliśmy uznawani a teraz nagle hurra bycie białym,”#!$%@? arabów żydów azjatów i czarnych”.
Mózg wykopki to śmietnik eh.
@qwert0: @ekond: przypominam, że w tej chwili ruskie bydło gwałci na Ukrainie kobiety, które mogą być waszymi matkami, córkami, żonami a ruska swolocz z ich kraju gorąco im kibicuje i organizuje dla nich zbiórki xD ale wiadomo, najgorsze co może być to pociągnięcie do odpowiedzialności biednego rosyjskiego społeczeństwa. Będzie jak w Niemczech. Na marsze nazistów przychodziło milion ludzi a w 46 nikt nagle nie był nazistą, odczepcie się od biednych
@Bounty: Ukrainka nie będzie moja matka bo moja matka jest z Francji, natomiast żona jest Australijka. Dlatego tez dobrze wiem jak na zachodzie są traktowani Polacy nawet dzisiaj (poczytaj sobie o przyczynach brexitu).

Przesiąknąłes propagandą i myślisz ze Polacy faktycznie należą i są traktowani na równi z prawdziwym zachodem- otóż nie.
Jak się przedstawiam jako Polak w pracy to się pytają mnie czy nadal w Polsce tak kradną samochody. Jako Francuz
Dlatego tez dobrze wiem jak na zachodzie są traktowani Polacy nawet dzisiaj


@ekond: są mordowani przez angielskie wojska i gwałceni przez francuskich żołdaków?

Przesiąknąłes propagandą i myślisz ze Polacy faktycznie należą i są traktowani na równi z prawdziwym zachodem- otóż nie.


@ekond: xD
Widzę tutaj pan symestrysta jak nie ruski troll. Wiadomo, zachód nas nienawidzi, bratni naród rosyjski i tak dalej.

Przyznaj się ze jesteś rasistą i musisz koniecznie nienawidzić
jakby mogli wystawić milion żołnierzy to by to zrobili.


@jasha: nie mogą, bo nie ma na to przyzwolenia w społeczeństwie. Wbrew pozorom Putin cały czas obserwuje co się społeczeństwu podoba.

A jak będą informacje, że Ukraińcy mordują i torturują młodych rosyjskich chłopaków, to będzie to doskonały materiał na propagandę za pełną mobilizacją.