Wpis z mikrobloga

Witam. Tatuaz zrobiony ok 2 miesięcy temu. Wszystko było ok. Nagle zrobil się wypukly na konturach w okolicach palców i kostek, dodatkowo troche swedzi i delikatnie boli jak sie dotknie, a niżej na dloni jest wszystko ok. Może być ,ze w tym miejscu jest przeorany, w sensie,ze na palcach i kostkach tatuażysta za mocno wbijał igłę i dlatego teraz tak to wyglada? Z tego co czytalem, to podobno po jakims czasie to zniknie, prawda? Dodam rowniez,że robiłem w tym samym dniu tatuaz na ramieniu, w tym samym stylu i tam tak samo jak na dłoni poniżej kostek również jest wszystko jak należy. Zna ktos taki przypadek lub sam ma lub mial? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
#tatuaze #tattoo #tatuaz
Marianoitakiano221 - Witam. Tatuaz zrobiony ok 2 miesięcy temu. Wszystko było ok. Nag...

źródło: comment_1650289887QNn1ozXsWVdLXAEmtvhXCm.jpg

Pobierz
  • 102
@Marianoitakiano221 jestę tatuażysta z 8 letnim stażem.
Paluszki i ogólnie dłoń to masakra przy gojeniu. Wypadnie sporo patrząc na zdjęcie. Normalna sprawa w tym miejscu. Normalna akcja. Poprawki w tym przypadku to nic nadzwyczajnego, myj dokładnie smaruj i tyle.
Dłoni ni stracisz
@Marianoitakiano221: Nie jestem zamiennikiem porady lekarskiej, jakbyś był w studiu u mnie na konsultacji to powiedziałbym, ze na dłoni, a szczególnie w tym miejscu tatuaże różnie się zachowują, a Twoja dłoń nie wygląda na w pełni zagojoną. Smaruj, obserwuj, nic złego się nie dzieje