Wpis z mikrobloga

Witam. Tatuaz zrobiony ok 2 miesięcy temu. Wszystko było ok. Nagle zrobil się wypukly na konturach w okolicach palców i kostek, dodatkowo troche swedzi i delikatnie boli jak sie dotknie, a niżej na dloni jest wszystko ok. Może być ,ze w tym miejscu jest przeorany, w sensie,ze na palcach i kostkach tatuażysta za mocno wbijał igłę i dlatego teraz tak to wyglada? Z tego co czytalem, to podobno po jakims czasie to zniknie, prawda? Dodam rowniez,że robiłem w tym samym dniu tatuaz na ramieniu, w tym samym stylu i tam tak samo jak na dłoni poniżej kostek również jest wszystko jak należy. Zna ktos taki przypadek lub sam ma lub mial? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
#tatuaze #tattoo #tatuaz
Pobierz Marianoitakiano221 - Witam. Tatuaz zrobiony ok 2 miesięcy temu. Wszystko było ok. Nag...
źródło: comment_1650289887QNn1ozXsWVdLXAEmtvhXCm.jpg
  • 102
@Marianoitakiano221: Nie No mi te zgrubienia nie zeszły, to są raczej blizny które zostaną. Ale dziwne ze dopiero teraz ci to wyszło bo u mnie było widoczne już po paru dniach

Generalnie mnie tatuażysta ostrzegał, ze palce są trudne i może się tak zdarzyć, a ja dodatkowo mam bardzo kościste dłonie
@Marianoitakiano221: wygląda trochę jak miejscowa reakcja alergiczna na niezagojonej jeszcze skórze, zwłaszcza jeśli swędzi (przerabiałam podobną).

poszłabym do dermatologa, podobną dolegliwość leczyłam najpierw Dermovate (który mi ogólnie spowodował jeszcze silniejszą reakcję), a później maścią Ovixan i tabletkami Zyrtec i te dwie rzeczy mi bardzo pomogły. te zbliznowacenia w moim przypadku normalnie się zagoiły, mam tylko delikatnie inny odcień tuszu w dwóch miejscach.