Wpis z mikrobloga

Dzisiaj pierwszy dzień w robocie po dwóch tygodniach wolnego ( tydzień urlopu i tydzień chorobowego). Jeszcze nigdy tak bardzo nie chciało mi się zostać w Polsce (w znaczeniu, że chciałem zostać dłużej:)), zwłaszcza, że w robocie czekała na mnie najgorsza z możliwych robót: składanie największego urządzenia nad jakim pracujemy, 10m długości i 3t wagi. Przychodzę, patrzę a tu wszystko zrobione. Urządzenie gotowe na ostatnie testy. Mówię do kumpla Belga który to zrobił: chłopie, to jest największa niespodzianka jaka mnie w tym roku spotkała, zajebista robota. Wypiął się jak struna, za chwilę przychodzi i będziemy kończyć.
#praca #pracbaza #emigracja #uk #szkocja #oil&gas
Pobierz pol-scot - Dzisiaj pierwszy dzień w robocie po dwóch tygodniach wolnego ( tydzień url...
źródło: comment_1650274653pmKr9Ugi8TemSJvVquu2Zu.jpg
  • 11
@pol-scot

Poka schemat/wytłumacz metodę działania.

Widzę, że z tyłu stoi jakiś wózek z hydro-akumulatorami, ale mimo doświadczenia w hydraulice siłowej dalej nie kumam jak to ma działać.
@narwi: to tylko pompa z filtrami bo olej hydrauliczny musi być bardzo czysty
nie mogę tego zrobić:) powiem tylko, że kiedy urządzenie wykrywa że przez jego środek przechodzi inne urządzenie to opuszcza/podnosi (zależnie od kierunku przechodzenia) uszczelniającą klapę; teraz pomyśl co jest w ścianach tej 'rury' żeby to działało