Wpis z mikrobloga

@Eskim0s: Ja bym jednak najpierw proponował kupić, poużywać, a potem się wypowiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo z perspektywy jednoczesnego używania i Androidów i iOSów, jak i pisania na nie apek to można Twoje wywody podsumować tylko dwoma literami - xD

Mój Xiaomi Mi10T Pro za 2600zł flagowiec miażdży iPhone 12, który kosztował w dniu premiery dwa razy więcej, a co dopiero miażdży średniaki SE.


@Eskim0s:

Zapomniałeś o jednej istotnej rzeczy - Xiaomi to największe gówno pod względem systemu jakie obecnie istnieje w telefonach komórkowych. Już na tym etapie twój telefon można wyrzucić do śmieci, zamiast porównywać do Iphone. xDDD
@Reezu: Aa chodzi o faceid. Ale mimo wszystko jestem pewien na 99% że ten sam efekt osiągnie się przyłożeniem telefonu do terminala
@testcrypto: To, że ktoś może woleć Androida od IOS to ja jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo sam głównie całe życie siedziałem na Androidzie, ale żeby na poparcie swoich tez używać jako przykład Xiaomi, które w europejskiej dystrybucji od lat jest najbardziej gównianym telefonem z Androidem pod względem softu to trzeba mieć pstro we łbie. xDDD Tych gównotelefonów bez custom romów/nieoficjalnych nakładek nie da się używać. Mój stary 5 letni Honor
Przez ostatnie około 10 lat korzystałem z telefonów z Androidem. Śmiałem się z Apple i tych jego cen w stosunku do tego co oferują. Ostatnio brat mi dał swojego XS bo wymienił na nowszego. iPhone to cudo. Nawet taki stary XS jest po prostu o niebo lepszy. Korzystanie z niego to czysta przyjemność. Przesiadka z androida na IOS to najlepsza decyzja
@Eskim0s:


Batera wystarcza ja 2 całe dni, gdzie gram dość troche

sam gram ogromną ilość czasu i też starcza mi na dwa dni, a gram używając 144Hz, a nie 60Hz jak np. iPhone 12 Pro Max

Ale jesteś super, że widzisz te wszystkie klatki podczas mobilnego grania w klopie, można cię dotknąć? Wyobraź sobie, że nie wszyscy grają na telefonie. Większość nie gra wcale. Na niczym. Na przykład ja.



Podałem w
@siodemkaxx: Według porównań z urządzeniami z podobnego segmentu cenowego 13 pro max je zjada pod względem czasu pracy na baterii. Ja swojego lądowałem do pełna w piątek wieczorem i na chwilę obecną mam jeszcze 30%. Wczoraj jeździłem pol dnia rowerem na navi + 5G, robiłem dużo zdjęć.
@zdechly_dzban: ja mówie z praktyki a nie z przeglądów smartfona po kupnie, po kupnie każdy trzyma 3 dni, a po roku użytkowania trzeba latać z powerbankiem, dla mnie w smartfonie podstawą teraz jest bateria, zdjęcia i tak wszystkie powyżej 1000zł robią podobne, internet, youtube i inne i tak chodzą na każdym więc po co płacić 6k za coś co ma się za 1-1.5k? bo ma znaczek? nigdy nie rozumiałem tego fenomenu