Wpis z mikrobloga

@visas: Natalię załatwił i dalej do ludzi tak piszę? A potem ten chłop się dziwi i płacze, że każdy na niego pluje. Niestety, jest toksyczny to sam się skazał na samotność.
  • Odpowiedz
@Defined: w jego wypadku to nie jest żart. Ten człowiek jest zdolny do takich rzeczy i nigdy na błędach się nie uczy. Do Natalii pisał groźby w SMS do niej i do jej matki. Oczywiście zapomniałem wspomnieć, że ją bił i dla tego od niego uciekła.
  • Odpowiedz
@visas: no nie wiem, chciał bym coś takiego dostać, ale jak ja mu coś napiszę to mnie blokuje. No cóż prawda w boli. Tak to jest, jak sam na siebie bata kręci. Gdyby nie skrzywdził nikogo przez swoją toksyczność to bym nawet nie przeglądał tego tagu.
  • Odpowiedz