Wpis z mikrobloga

PRZEGRANA DEPPA - WYROK SĄDU

Wielu z Was próbuje zaprzeczać, że Johny Depp jest winny przemocy fizycznej wobec byłej żony. Niestety, ale musicie się pogodzić z tym, że Depp przegrał w Brytyjskim sądzie, ponieważ udowodniono mu 12 z 14 aktów przemocy fizycznej wobec byłej żony. Atakował inaczej niż w obronie własnej. Wyrok z UK ma znaczenie w obecnym procesie i o tym poniżej.

Na poparcie tych słów mam orzeczenie sądu.

Wszystkie fragmenty pochodzą z wyroku sądu.
Case No: A2/2020/2034 Royal Courts of Justice Strand, London, WC2A 2LL Date: 25/03/2021 (dokument z judiciary.uk). Oryginalny dokument ma 130 stron. Wybrałam najważniejsze fragmenty i dodałam krótką notatkę w języku Polskim.


Nie ma znaczenia, że Depp pozwał tabloid, a nie byłą żonę. Liczy się fakt, że p-----c została udowodniona prawomocnym wyrokiem.

Wszystkie fragmenty wyroku sadu będą w komentarzach.

1. 12 udowodnionych przypadków przemocy fizycznej. EN I PL
2. Fragment wyroku sądu. Amber udowodniła przed sądem, że została pobita co najmniej 12 razy. Sąd odrzuca wniosek o zniesławienie. Do zniesławienia nie doszło, bo Depp faktycznie jest żonobijcą.

3. Fragment wyroku sądu. Sąd orzekł, że uderzył żonę 12 razy inaczej niż w obronie własnej.

4. Fragment wyroku sądu. Sąd odrzuca apelacje, ponieważ nie ma wątpliwości co do dowodów, a sam proces był uczciwy.

Wyrok w UK jest prawomocny. Depp nie może już więcej wywalczyć w UK. Zdecydował się na pozew w Virginii. Nie wiadomo dlaczego wybrał ten stan. Mówi się, że to przez mało restrykcyjne prawo anti-slapp. Prawnicy Deppa probowali zablokować anti-slapp w tym procesie, ale sąd wziął pod uwagę wyrok z UK. Przychylił się do wniosku Amber i od początku procesu Amber jest chroniona prawem anti-slapp.

FRAGMENTY WYROKU SADU W KOMENTARZACH

Sędzia orzekł, że Depp zaatakował swoją byłą żonę 12
czasy w ich związku


1. Na początku 2013 r. Depp spoliczkował i powalił
Heard na ziemię po tym, jak zażartowała
o jego tatuażu „Wino Forever”.

2. W marcu 2013 roku aktor wpadł w szał, będąc
na haju i uderzył Amber tak mocno, że przeciął jej usta.

3. W czerwcu 2013 r. Depp zaatakował Amber w
przyczepie w Hicksville - rzucając w nią okularami i
rozrywając jej sukienkę.

4. W maju 2014 roku aktor krzyczał na żonę w prywatnym
odrzutowcu po zażyciu narkotyków i piciu. Kopał ją i uderzał.

5. W 2014 roku Depp łapie Amber za włosy, uderza ją i
popycha na ziemię podczas detoksykacji
na Bahamy.

W styczniu 2015 roku Depp ponownie atakuje Amber
będąc na narkotykach – tym razem ją policzkując i
popychając ją na ziemię. Potem ją zmusił
do łez stojąc nad nią i krzycząc.

7. W marcu 2015 r. Depp rozpoczyna brutalny
trzydniowy atak w Australii, pozostawiając Heard
z rozerwaną wargą, spuchniętym nosem i
skaleczeniami na całym ciele. Zniszczył dom w
brutalnym szale i zepchnął Amber na ziemię,
dusząc ją i plując jej w twarz, gdy
sprawił, że gwiazda "boi się o jej życie".

8. W marcu 2015 w domu pary w Los Angeles,
Depp złapał Amber przed jej siostrą Whitney
i wielokrotnie ją bił.

9. W sierpniu 2015, podczas miesiąca miodowego
pary, Depp pchnął Amber na ścianę, chwytając
ją za gardło.

10. W grudniu 2015 r. Depp rzucił szklaną karafkę
w Amber w ich domu w Los Angeles podczas
ciągu narkomanii. Spoliczkował i
ciągnął po mieszkaniu za włosy - wyrywając
kawałek. Następnie uderzył ją ponownie w tył
głowy i uderzył głową w twarz i…
krzyczał „Ja cię, k---a, zabiję”. Depp rzucił Amber na materac
i wielokrotnie uderzył ją w tył głowy.

11. W kwietniu 2016 na przyjęciu urodzinowym Amber, Depp
zaatakował swoją żonę po otrzymaniu „ponurej
wiadomości” o jego finansach.

12. W maju 2016, Depp rzucił telefonem w Heard -
uszkadzając jej oko - wcześniej ją pociągnął za
włosy i uderzał.
..

Komentarze podważające wyrok sadu i sugerujące, że sąd był przekupiony będą usuwane. Zamierzam dodać znalezisko, ale to jak wrócą normiki ze swiąt, bo polskie przegrywy napiszą, że jej się należało.

podomka - PRZEGRANA DEPPA - WYROK SĄDU

Wielu z Was próbuje zaprzeczać, że Johny Depp...

źródło: comment_1650208949E9NDOYo4bglhXPTwEqwQph.jpg

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@podomka: ale z tej Amber musi być wkurzające babsko. Johnny nie powinien jej bić, ale facet ma pewnie ego w stratosferze bo całe życie wszyscy skaczą wokół niego a tu nagle przychodzi księżniczka i p------i jakieś kocopoły i chce żeby Johnny skakał wokół niej.
Mnie się zdaje że oboje p----------i, to że ona czy on wygrają sprawę to nie ma żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
@miodnik: nie dostałeś jasnej odpowiedzi do której szufladki mnie wrzucić i wyskoczył błąd? Sąd zadecyduje, kto ma rację.
Opka, wbrew opinii publicznej, broni Amber. Spoko, ale robi to zbyt zaciekle, przez co staje się stronnicza w drugim kierunku, a ja to temperuję.
  • Odpowiedz
  • 1
@miodnik: nie dostałeś jasnej odpowiedzi do której szufladki mnie wrzucić i wyskoczył błąd? Sąd zadecyduje, kto ma rację.

Opka, wbrew opinii publicznej, broni Amber. Spoko, ale robi to zbyt zaciekle, przez co staje się stronnicza w drugim kierunku, a ja to temperuję.

@Oryginalny_nikt: Już wcześniej pisałam, ze jestem po stronie sadu. Co znaczy wbrew opinii publicznej? To co widzisz w mediach, to jest zwyczajna nagonka na Amber. Zostało
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: Potwierdzasz tylko moje zdanie.


@Oryginalny_nikt: Wiedzę, ze chciałbyś go bronić, ale brakuje dowodów, a ja podaje Ci dowody na tacy. Dowody, które nie pasują do Twojej teorii. Wróć jak Depp udowodni coś Amber, bo na razie złe to wyglada. Do tej pory przesłuchano kilku jego świadków i 2 z nich go pogrążyło + zeznania jednego świadka odrzucono.
  • Odpowiedz
@podomka:


Terapeutka mówiła, że rozmawiała też o tym z Deppem, który po zakończeniu związku stwierdził, że był on „chaotyczny” i „pełen brutalności”. – Zgodziłam się z nim. Heard inicjowała bójki. Zaczęła stosować p-----c. Traktowała jako wyzwanie to, aby wygrać, gdy on zaczynał dyskusję. Moim zdaniem on starał się, jak tylko mógł, aby doprowadzić do deeskalacji konfliktów – podkreśliła.

Przepraszam, że uderzyłam cię w twarz, ale nie użyłam do tego pięści, wszystko było z tobą w porządku, nie skrzywdziłam cię ani nie biłam cię pięścią, tylko cię
  • Odpowiedz
@miodnik: Napisałem, że jej słowa (+ cytat ich terapeutki) wystarczą do stwierdzenia, że p-----c występowała tam z obu stron. Resztę wyjaśni sąd. Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem?

@podomka: Widzę, że usilnie chcesz mnie ustawić jako opozycję do siebie, żeby sięgnąć do swoich żelaznych argumentów i tym samym "wygrać" dyskusję, którą wymyśliłaś. To tak nie działa, misiu - nie możesz kreować rzeczywistości pod siebie.

Ja stwierdziłem tylko ten jeden
  • Odpowiedz
  • 1
@Oryginalny_nikt: Słońce, ale ja sobie niczego nie wymyśliłam. Wszystkie informacje pochodzą z wyroku sadu. A jeśli czegoś tam nie ma, to nie powtarzam, bo plotki mnie nie interesują, a powiedzieć można wszystko. To Ty napisales, ze są jakieś dowody na p-----c ze strony Amber, a póki co nie ma, bo sąd w żaden sposób się do tego nie odniósł. Raz tylko orzekł, ze uderzyła go czy odepchnęła w obronie własnej.
  • Odpowiedz
  • 0
@podomka: Niestety jak do ściany. Mnie nie obchodzi, która strona wygra, choć ciekawi mnie wynik. Ty podchodzisz do tego emocjonalnie, co wybrzmiewa z twoich wpisów (tak, tak „ja tylko na wyroki patrzę”)


@Oryginalny_nikt: Ale taka jest prawda. Nic jej nie udowodniono, wiec co mam pisać. Plotek nie będę powielać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Oryginalny_nikt: Boze kochany. Napisałam już wczoraj, ze Amber przyznała się do uderzenia Deppa z otwartej dłoni. Przyznałam, ze to złe, ale dla sadu jest różnica pomiędzy uderzeniem kogoś z otwartej dłoni, a ciężkim pobiciem. Ty napisales, ze jest mnóstwo dowodów na p-----c ze strony Amber, a póki co nie. Przynajmniej nic nie udowodniono. Depp próbuje, ale sąd w uk co najmniej jeden taki incydent zaliczył jako obronę własna.
  • Odpowiedz
@podomka:
1. Moją jedyną intencją było dopisanie do narracji, że p-----c występowała tam z obu stron.
2. Moją intencją nie było i nie jest zrównanie rękoczynów obu stron. Obecnie potwierdzone informacje wpływają niekorzystniej dla Deppa. Resztę do pewnego stopnia ustali sąd.
3. Cały czas bagatelizujesz uderzenie Deppa powtarzając o otwartej dłoni. P-----c, to p-----c.
4. Nie napisałem, że jest mnóstwo dowodów na p-----c Amber. Napisałem, że takie są, a żeby
  • Odpowiedz
  • 0
@Oryginalny_nikt:

@podomka: Z tego, co wynika z dowodów i zeznań, to tam n**********i się nawzajem równo, więc ten wyrok mnie nie dziwi. Btw. nie jestem prawnikiem, ale nie wiem czy "jest winny 12 pobić byłej żony" jest prawidłowym określeniem tamtego wyroku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Oryginalny_nikt: To Twoje słowa i nie chce mi się już tego kontynuować. Już dawno napisałam, ze Amber uderzyła Deppa. Na razie mamy to co powiedziała ona sama, bo inny rodzaj przemocy nie został jej udowodniony. Zwróciłam tez uwage, ze uderzenie kogoś z otwartej dłoni będzie rozpatrywane inaczej niż ciężkie pobicie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Oryginalny_nikt: Tak, to już Twoja subiektywna interpretacja. Na razie mamy jedno uderzenie Deppa przez Amber, do którego się przyznała i 12 udowodnionych pobic Amber, których sprawdza był Depp. Napisales, ze „n----------i się równo”. Chyba jednak nierówno, bo na razie mamy jedno uderzenie ze strony Amber i 12 pobic ze strony Deppa.
  • Odpowiedz
@podomka: Prawdy dowiemy się za kilka tygodni. A ty przeciągnęłaś prostą dyskusje, zamiast. po prostu przyznać mi rację, że Amber nie była wyłącznie ofiarą. Z grzeczności nie przytoczę wszystkich moich teorii, dlaczego tak zaciekle i (pod pewnymi względami) nieobiektywnie bronisz swojej narracji, ale na pewno jesteś mocno stronnicza i wychodzi to z twoich wpisów.
  • Odpowiedz