Wpis z mikrobloga

  • 94
Wiecie co?

Nie ma spoilera na dole, czytaj leniu

Wchodzilem dzisiaj do galerii i zaczepil mnie jakis gosc, zaczal filozoficzny wywod jakies sranie ze jest dobrym czlowiekiem ale bezdomnym takie typowe uzalanie sie nad soba, ale sie spieszylem to mowie krotko:

-panie czego pan chcesz?

-kasy panie

-ni mam strudzony wedrowcze

-no tak jasne, kasy ni masz a do galerii to wchodzisz tak?! hipokryto, jakim czlowiekiem w ogole jestes jak ci nie wstyd nie dac mi pieniedzy a sobie kupowac rzeczy

i wtedy oddzielila nas scianka ruchomych drzwi.

No #!$%@? mirki gosc sie sprul ze wydaje wlasna kase, wlasnorecznie zarobiona a nie oddaje mu, co za #!$%@? kwadratowy xD

#coolstory #bezdomny #heheszki #humor #true
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polbanda: Nie pójdą bo tam nie można pić. Poniżające? To niby mniej poniżające jest chodzenie po parkingu i żebranie pieniędzy od ludzi? Gość nie chce żarcia tylko kupić sobie kolejną amarene. Oni naprawdę mają co jeść.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@polbanda:

Bo nie sa tak uzdolnieni i nie byli na tyle ogarnieci jak Bill kiedy robil kase.

Jesli od tego zalezaloby moje zycie to czemu nie pojsc i nie
  • Odpowiedz
@Fraglesss: Zależy o jakie błędy chodzi. xD Jak o "ą" "ę" na końcu niektórych słów - to na telefonie często o to nie dbam. ("nie lubie")

Jak o "borze" to.. no co? Bora nie znasz? xD A jak o inne, to pewnie niespecjalnie. :l
  • Odpowiedz
@Krasina: Do mnie kiedyś na parkingu przed marketem podbiła babka, prosząc o pieniądze na jedzenie. To z dobrego serca dałem jej 4 bułki pełnoziarniste, świeżo wypieczone, jeszcze ciepłe. Myślę sobie może faktycznie nie ma co jeść, a zamiast kasy lepiej dać jedzenie, bo za bułki alko nie kupi. A ona na ten gest odpowiada mi z wyrzutem: "Co to jest? Suche bułki mam jeść? Suche bułki?". Od tamtego czasu nikomu
  • Odpowiedz
@polbanda: Gość idzie do przytułku dla bezdomnych, dostaje jedzenie, prysznic, może się ogolić, wypachnieć, ubrać i wyglądać jak człowiek i to jest według Ciebie poniżające, a jak łazi po parkingu, śmierdzi tak, że się go chce obrzygać, wyciąga nadgryzione, spleśniałe bułki ze śmietnika, kąpie się w fontannie i sra na ulicy to jest wszystko w porządku? Weź się trochę zastanów nad sobą.
  • Odpowiedz
@macoss94: Wykopowa prawda 1.

Generalizuj wtedy, kiedy jest to dla Ciebie wygodne - APPROVE [pani obraziła się za otrzymaną bułkę - ps. ty tez suche bułki wpierdasz?]

Traktuj wszystkich indywidualnie wtedy, gdy może się okazać, że stracisz -
  • Odpowiedz
śmierdzi tak, że się go chce obrzygać


@Mave: Ten szacunek do ludzi i to emo, które żyga przy każdym smrodzie. Jak srasz w kiblu to też od razu żygasz?

Nienawidzę ludzi, którzy obscenicznie pokazują że coś im śmierdzi. Mieszczańskie głupie obyczaje. Jeju jak ja chciałbym, żeby jakaś wojna odsiała taki debilizm,
  • Odpowiedz
@Mave: @Krasina: Chodzi Ci o pójście do przytułku? To jest dywagacja typu

jakbym miał/a depresję, to bym na pewno w pierwszej kolejności poszedł/a do specjalisty i po bólu

Kłopot w tym, że stan psychiczny człowieka zdrowego i chorego różni się tak diametralnie, że podczas depresji wyjście po bułki do sklepu jest prawie niemożliwe, a gadanie z kimś graniczy z jakimś absurdem dla osoby w pierwszej
p.....a - @Mave: @Krasina: Chodzi Ci o pójście do przytułku? To jest dywagacja typu

...

źródło: comment_tmNrjkou0KJDZr16Li1wgH2Ay4aQC4W9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@polbanda:

Ale #!$%@?. Masz to co chciales, szedlem przed chwila na smietnik z alkoholami sprezentowanymi killa lat temu, jakies winiacze i inne, oddalem je zulowi, wykazalem sie empatia, ba nawet przez chwile posluchalem o jego zyciu. Pozdrawiam, wiedz ze naprawiles jednego czlowieka.

P.S to prawda
  • Odpowiedz