Wpis z mikrobloga

Wiecie co?

Nie ma spoilera na dole, czytaj leniu

Wchodzilem dzisiaj do galerii i zaczepil mnie jakis gosc, zaczal filozoficzny wywod jakies sranie ze jest dobrym czlowiekiem ale bezdomnym takie typowe uzalanie sie nad soba, ale sie spieszylem to mowie krotko:

-panie czego pan chcesz?

-kasy panie

-ni mam strudzony wedrowcze

-no tak jasne, kasy ni masz a do galerii to wchodzisz tak?! hipokryto, jakim czlowiekiem w ogole jestes jak ci nie wstyd nie dac mi pieniedzy a sobie kupowac rzeczy

i wtedy oddzielila nas scianka ruchomych drzwi.

No #!$%@? mirki gosc sie sprul ze wydaje wlasna kase, wlasnorecznie zarobiona a nie oddaje mu, co za #!$%@? kwadratowy xD

#coolstory #bezdomny #heheszki #humor #true
  • 39
@Krasina: Oborze, jak ja tego nie lubie. Tak samo moja koleżanka zawsze reaguje, jak rozdajemy gazety w sklepie (kwota zd sprzedazy przeznaczona bedzie na rozne zbiorki) czy wlasnie zwyczajnue zbieramy pieniądze (Wolontariat, PCK i te sprawy). Dialog wygląda mnie więcej tak:

My: blablabla formułka. Czy jest pan(i) zsinteresowana może kupnem gazetki?


Ktoś: no niestety dziewczynki, nie mam pieniędzy.

Po czym odchodzimy od tej osoby, na co kolezanka komentuje słowami w stylu
@Krasina: Jak jest temat o dawaniu, nikt nie ma kasy. Jak jest temat o pracy - nikt nie ma dobrze płatnej. Jak jest temat o bezrobociu - każdy rozumie. Ale jak są tematy o ajfonach srajfonach, grach, steamach, samsungach, tabletach to nagle co drugi ma PS3 albo PS4. Codziennie kupujecie nowe gry i muzyke, smartfony itp więc takie to jest to Polactwo.
@polbanda:

Brak pracy? powiedz mi jaka dobrze platna prace mozna powierzyc komus takiemu jesli nie ma on zadnej wiedzy i doswiadczenia?

Problemem jest to ze tacy ludzie chcieliby prace na caly etat a ja tu mowie o pracy dorywczej czy zbieractwie, z ktorych jesli sie postaraja to wyzyja.

Poza tym dlaczego to na co zapracowalem, mam oddawac innym a nie zrobic sobie przyjemnosc? oddalem ponad 50% panstwu wiec niech ono sie
@Krasina: Ja Ci nie każę nic nikomu oddawać. Po prostu to świadczy o Tobie jako człowieku. Mam nadzieję, że kiedyś będziesz w sytuacji bez wyjścia i powiedzą tak samo wszyscy Tobie bliscy i dalecy krewni/znajomi. Że nikt Ci nie pomoże. Urodziłeś się w kapitalizmie połączonym z d***kracją, ale wiedz, że nie jest to jedyny najlepszy ustrój. Żal mi takich jak Ty a z drugiej strony czuję do takich niesamowitą agresję i