Wpis z mikrobloga

  • 50
W wieczory takie jak dziś, gdy uświadamiam sobie, że na wiele rzeczy nie mam wpływu jest mi cholernie źle. Mam już swoje lata, doświadczenia przepiękne i traumatyczne, moja świadomość się pogłębia a człowiek jak głupi był tak jest. Nie umiem tworzyć relacji, mam wrażenie, że wszystko co przeżyłam było jednostronne. I nie doświadczę już przyjaźni czy związku, bo zwyczajnie nie umiem, nie nadaję się. Chciałabym po prostu być z kimś blisko, rozmawiać o pierdołach i o ważnych sprawach, pykać razem w gierki, piwniczyć trochę a trochę przełamywać swoje lęki razem i np. zaplanować jakąś przygodę typu wyjście z domu, mieć swoją przestrzeń, luz, bez ślubu, dzieci, bez spiny, zestarzeć się razem i umrzeć. Nie kłócić się o pierdoły, nie próbować się wzajemnie zmieniać tylko razem rozwijać, mieć wspólne zainteresowania i oddzielne, nie przejmować się zakolami czy cellulitem. A może to tylko iluzja, może człowiek nigdy nie spotka się z drugim człowiekiem, żyjemy w związkach nie znając siebie, nie chcąc poznać. Ale mam dziś rozkminy, chyba lepiej spróbuję zasnąć. Dobranoc wszelkie baśniowe stwory! #gorzkiezale #samotnosc #smuteczek #rozkminy #rozowypasek #depresja #milosc
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@melancholijna_marchewka: nie każdy człowiek jest dojrzały do tego aby umieć być sobą. Tak samo sporo osób patrzy przez różowe okulary i potem jak zauroczenie mija to nagle dużo rzeczy nie pasuje itd.

Związek można stworzyć tylko będąc sobą, a trudno jest poznać kogoś kto nas po prostu w pełni akceptuje niestety.
@melancholijna_marchewka: oj kochana, nie przejmuj sie, ja ze 2 miesiace temu myslalam, ze bedzie tak samo - nikogo nie znajde i kicha. A teraz mam tylu kawalerow do wyboru, ze nie wiem ktorego wybrac. Trzymaj sie i bedzie dobrze. :) Wyjdz do ludzi i poznawaj nowych, moze z ktoryms Ci zaskoczy.
A teraz mam tylu kawalerow do wyboru, ze nie wiem ktorego wybrac.


@little_muffin: Bo jeśli chodzi o seks, to większość facetów nie ma standardów. Atrakcyjna kobieta czy tłusty muffin, odczucia na penisie są takie same.
@melancholijna_marchewka: jeszcze kilka lat temu często o tym myślałam. później pojawiała się nadzieja, że jeszczwe troche i się zmieni. tak jak pisza w komentarzach wyżej, jakoś się ułoży, za chwilę się uda. Wiesz co? nie udało się, ale i tak jest spoko. Po porstu skupiam się na rozwoju i budowaniu sobie komfortu. trudno, nie każdemu pisany jest związek. jasne, że szkoda i czasami przychodzi żal. ale jak sama zauważasz, nie ma