Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Femcele istnieją

Bez użalania się, co ma zrobić średnio inteligentna dziewczyna, której nawet własna matka mówi, że ma tzn słabą aparycję oraz "nie ma na co patrzeć" (mimo dokonanych inwazyjnych zmian w wyglądzie)? Proszę o poważne wypowiedzi. Mam 27 lat.

Sugestiom o s---------o dziękuję.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625b10c7ed0d2e55b1eb1668
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Jako kobieta masz ten plus, że jak będziesz ćwiczyła raz-dwa razy w tygodniu i nie przejadała się to d--a którą wychodujesz w pół roku sprawi, że hydraulika zadziała praktycznie każdemu facetowi. Po prostu średnio wysportowany i okrągły tyłek plus zgrabne nogi to wystarczający trigger dla facetów w kwestii atrakcyjności. Jak do tego dołożysz troszkę bycia kobiecą(polub się z dziećmi i naucz się troski o innych nawet w głupiej kwestii
  • Odpowiedz
Femcele istnieją

Bez użalania się, co ma zrobić średnio inteligentna dziewczyna, której nawet własna matka mówi, że ma tzn słabą aparycję oraz "nie ma na co patrzeć" (mimo dokonanych inwazyjnych zmian w wyglądzie)? Proszę o poważne wypowiedzi. Mam 27 lat.


@AnonimoweMirkoWyznania:

Po pierwsze, skoro wiesz, że matka p------i od rzeczy to nie słuchaj się jej rad i zignoruj
  • Odpowiedz
@elokompaniero: Większość tej krytyki jest z zazdrości i nienawiści do dziecka, że „ma czelność” by lepszym niż ja. Dlatego tacy chorzy na głowę rodzice obniżają poczucie własnej wartości własnym dzieciom. Łatwiej je wtedy kontrolować. Dziecko nie wierzy w siebie, nie rozwija się i zostaje w domu służąc okrutnemu rodzicowi. Tragedia ludzka jednym słowem. Uciec od takich kreatur, usamodzielnić się i odzyskać własne życie jest bardzo trudno. Dla wielu ludzi w
  • Odpowiedz
OP: Tutaj autorka wyznania - nie wiem, jak dodac odpowiedź jako jako anonimowy autor, robię to pierwszy raz.

Także nie, żadna skrzynka nie będzie zalana spermiarstwem - nie wiem, jak ją nawet znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie piszcie, że moja matka jest głupia i czuje się gorsza, więc tak mówi - nie jest i nie czuje się, ona po prostu mówi (dość łagodnie) prawdę, którą ludzie z zewnątrz tylko potwierdzali latami
  • Odpowiedz