Wpis z mikrobloga

Chyba skończyłem jeden z najtrudniejszych treningów w życiu + duży fail

Całe szczęście, ze asekurant mnie uratował

Trening robiłem niemalże 4 godziny. Wklejam Wam tu jak wyglądał abyście sobie to uzmysłowili. Najcieższe było podejście do kolejnego 2x240 po tym co się #!$%@?ło na filmie - adrenalina była wystrzelona w kosmos jednak zrobiłem wszystko aby się uspokoić i dokończyć niemałe dla mnie cieżary. Teraz trzęsie mi się wszystko i zdycham xD

SQ

1x3x100
1x3x120
1x3x150
2x3x180

SQ Wraps

2x2x220
2x2x240
1x2x250

Paused Bench Press

1x3x70
1x3x100
2x3x115
2x2x125
2x2x140

SQ

5x2x225
4x5x150

DB chest press

5x12

Hatfield Squat

5x10

Biceps curls

4x12

Good Mornings

3x8

Ab wheel

4 MAX

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Chyba skończyłem jeden z najtrudniejszych treningów w życiu + duży fail

...
  • 19
  • Odpowiedz
@testovirondepot:

Do odkładania jak najbardziej - widać na filmie co się stało. Bo bardzo cięzkich seriach przy moim skrzywieniu kręgosłupa cieżko mi czasem trafić w stojak. A czy asekurować i łapać sztangę? Absolutnie nie :) i nigdy mnie tak nikt nie ratuje, są przeszkoleni co mają robić - tylko pomóc mi trafić w stojak

Nie nie zesralem się, bo srałem aż 2 razy w domu i x2 na siłowni -
  • Odpowiedz
@vomalio: jem na treningu i np. od razu do siłowni zamówiłem burgera. frytkami
@Saprofit: też praktycznie się zesralem tylko nie miałem czym ( ͡° ͜ʖ ͡°) 10 serii to było budowania do najcieższej hehe choć 225 kg x 2 x 5 po zdjęciu taśm tez było #!$%@? cieżkie xD
  • Odpowiedz
@Johnnysins:

Rekord w tąsmach mam 300 kg, bez taśm 280 kg
Mi dają więc +/-20 kg. Ale są ludzie, który mogą dać 0 a są tacy, którym mogą dać i 40 kg.
Kilka razy miałem wrażenie, że się zesralem podczas ciągu, miałałem 100 % pewności, ale to było gówno widmo i w łazience gacie były czyste
Raz się zesrałem po drodze na siłownie od kapsaicyny
  • Odpowiedz
Hatfield Squat


@Kasahara: pierwszy raz słysze o tym ćwiczeniu, ale wydaje się zajebiste. Możesz coś o nim powiedzieć? Jak to wypada w porównaniu do zwykłego back squatu czy box squatu? Wygląda trochę jakby można było załadować więcej KG na sztangę + pomóc sobie rękami w wyjściu do góry? Taki trochę ala "squat na smithie" z tego wyjdzie czy się myle?
  • Odpowiedz