Wpis z mikrobloga

Jeszcze tylko 2 tygodnie do końca terminu rozliczania!

W szczegółowym raporcie HTML dodaliśmy przypisy prawne.
Jest nas tylko dwoje więc w przypadku pytań jeśli zaczniecie się rozliczać 30 kwietnia może być za późno ;)
W zeszłym roku na 29 i 30 kwietnia przypadło 30% ruchu z całego miesiąca :D

Wywaliliśmy dla darowizn Paypal na rzecz buycofee, który działa z BLIK itp.
#kalkulatorgieldowy #gielda #kryptowaluty #podatki
kalkulatorgieldowy - Jeszcze tylko 2 tygodnie do końca terminu rozliczania!

W szcz...

źródło: comment_1650014104h4cLk57dcp5kSGtbSsnkHk.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kalkulatorgieldowy: też bym tego ręcznie nie liczył. Jak bym dostał surowe dane to bym zrobił automat do tego ręcznie. I serio dużo szybciej napisał bym jakiś skrypt co by to policzył niż ręcznie to wszystko ogarniał xD tam sprawę komplikuje trochę ten kurs walut który trzeba wziąść pod uwagę.
  • Odpowiedz
@DexterFromLab część rzeczy dało by się wyexcelować. W ich przypadku nie ma FIFO więc nie jest tak źle. Dywidendy były by też bardzo mocno uperdliwe ze względu na umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania + Wartości w roznych walutach w tym samym wierszu.
Alentak, eToro ma jeden z przyjemniejszych formatów.
  • Odpowiedz
@DexterFromLab obecny projekt na horyzoncie to odpoczynek od projektu w maju :D ostatnie 4 miesiące to kalkulator 24/7, nasza praca to nie tylko kodowanie ale też support i odpowiedzi na pytania podatkowe. Raczej też nie zapowiada się, żebyśmy łapali się za coś dodatkowego bo kalkulator jest już dodatkiem do pracy zawodowej :D w nocy mi się aż śni ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Hadoka: hej, najprawdopodobniej tak, dostałem kilka raportów :) Zobaczymy jak szybko uda mi się dodać Binance i Zondę(BitBay). Jeśli będzie jeszcze czas to może dodam inne platformy. Aplikację rozwijam w czasie wolnym po pracy więc jestem trochę ograniczony czasowo.
  • Odpowiedz