Wpis z mikrobloga

Mireczki zaraz zwariuje z moim PC. Zrobiłem formata i widzi mi tylko zewnętrzną karte sieciową TP link Wireless USB a nie widzi zintegrowanej przez co nie mogę go podłączyć po kablu tylko przez WiFi. Próbowałem wszystkiego łącznie z zabawą w BIOSIE, instalowaniem przeróżnych sterowników, przekopałem cały internet i nie potrafie znaleźć rozwiązania. Dodam, że kompa kupiłem używanego 2 miesiące temu praktycznie tylko do CS:GO i do czasu formata wszystko było git. Format był spowodowany tym, że poknociłem coś w windows update i nie mógł kompletnie się zaaktualizować przez co faceit ac wymuszał update. Format był robiony z org systemu Win10 wgranego na usb. Pytajcie co mogłem pominąć ale mam wrażenie, że po ok 15h spędzonych na rozwikłaniu tego problemu nie ma opcji której bym nie spróbował. Dzięki z góry #informatyka #windows10 #komputery
  • 41
  • Odpowiedz
@uhu8: @Atreyu: @Jestem_Tutaj: problem rozwiązany - Mirek po prostu ma uwaloną wbudowaną na płycie karte sieciową Atheros i ktoś zamontował dodatkową kartę na PCI (tak, PCI xD). Totalny zabytek 10/100 Fast Ethernet, do którego ciężko o sterowniki pod Windows 10 x64.

Dopiero po ręcznym zainstalowaniu sterowników (przez wiersz poleceń, pnputil można też przez menadżer urządzeń) i ponownym zamontowaniu karty, została ona od razu wykryta. Ta zabytkowa
strusmig - @uhu8: @Atreyu: @Jestem_Tutaj: problem rozwiązany - Mirek po prostu ma uwa...

źródło: comment_1650042934uDBjQAmJKassbYMDjSrkc5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz