Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FruMar: Mimo wszystko, Araby to giga spoko goście z którymi da się żyć i obok których da się żyć


PS. Zanim ktoś spruje łeb to zaznaczam ze wiem o skrajnościach, w każdej nacji i rasie

@koba01: To że wiesz. Nie znaczy że to ta sama kultura. Oni są mocno odjechani.
@FruMar: to fajnie wyglada ale po 2ww usa na SAM BERLIN zrzucala 5000 ton! dziennie zaopatrzenia. ;p powiedzmy ze tu jest w porywach 30 ton i wielka sesja zdjeciowa

na zdj 5x10 palet 1x1m jezeli to by byla woda to 50 ton ;p

długość – 36,5 m
szerokość – 6,40-6,68 m
wysokość – 4,40 m

nie widac spietrowanych palet weszly by 3 poziomy ;p
Mimo wszystko, Araby to giga spoko goście z którymi da się żyć i obok których da się żyć


@koba01: To samo czytałem o rosjanach przed wojną.

Mały % radykałów u władzy jest w stanie wysłać cały naród do zbrodni wojennych, a o wiele łatwiej jest doprowadzić radykałów do władzy jeżeli społeczeństwo wyznaje radykalną ideologię np. islam, ruski imperializm, chiński komunizm, "antyfaszyzm"
@Krafti to samo pomyślałam. Że to strasznie fajnie, że zorganizowano pomoc, ale jak pomyślałam o ilości chłopa na froncie, o potrzebujących cywilach, to od razu przyszło mi do głowy że opierdzielą swoją porcję i za 2h znów będą głodni :( Przykro mi że wojna taka jest :(
Mimo wszystko, Araby to giga spoko goście z którymi da się żyć i obok których da się żyć


@koba01: zależy, które Araby. Emiraty i Liban tak, Arabia Saudyjska nie.
Mimo wszystko, Araby to giga spoko goście z którymi da się żyć i obok których da się żyć

PS. Zanim ktoś spruje łeb to zaznaczam ze wiem o skrajnościach, w każdej nacji i rasie


@koba01: Szczególnie ci z bogatych krajów. Bywałem tu i ówdzie i faktycznie w bogatych krajach arabskich, arabowie to spoko ziomki. Mają w #!$%@? hajsu i wszystko w pompie, uśmiech nie schodzi im z pyska przez całą dobę.