Wpis z mikrobloga

rozwalam stary płot ktory montował dziadek jakieś 40 lat temu, zwykła siatka, a co 1,5m metra stalowe rurki zabetonowane w ziemi na jakieś 30 cm.

rurki/okolniki (po polsku słupki ogrodzeniowe) odkopałem, rozwaliłem ten cement, gruz osobno, stalowe rurki osobno i teraz mam taki problem

te rurki były puste w środku, dziadek zalewał to wszystko betonem czy innym i lał nawet do tych rurek, "żeby były twarde i solidne". i co ja teraz mam z tym zrobić? nie moge tych stalowych rurek nawet na złom wywieźć bo mi tego nie przyjmą z betonem w środku, a nie znam żadnego sposobu jak sie tego pozbyć. jakieś rady?

dziadek już stary, jako, ze ojca nie mam chcialem powoli przejąć pałeczkę, porobić porządki na podwórku, i od samego początku same problemu

mam powiedzmy coś takiego wykopane, tylko już ostukane z tego betonu z ziemi, ale w tych rurach dalej jest beton. co mam z tym zrobić? gdize to wywieźć? jak sie tego pozbyć? dziadek oczywiscie jedyne sluszne zdanie "ZOSTAW TO SYNEK JAK ZA 10 LAT BEDZIESZ PŁOT STAWIAŁ TO MASZ SŁUPKI JAK ZNALAZ"... pic rel (nie moje, ale miałem podobne (bardizej zardzewiałe))

#stal #zlom #kiciochpyta #budujzwykopem
s3mpaaj - rozwalam stary płot ktory montował dziadek jakieś 40 lat temu, zwykła siatk...

źródło: comment_1649961318YkuezMVCezTRzClRNmae49.jpg

Pobierz
  • 29
@s3mpaaj: Ciężko to będzie oczyścić z betonu ale może komuś się przydadzą wtórnie. Jak masz miejsce to ja bym w sumie jak dziadek mówił zostawił. Może się przyda.
@Don_Hollywood: prwada jest taka ze rozwalenie tego plotu to był nie lada wyczyn XDDD ale to na tyłach domu, w koncu trzeba zrobić tam porządek, powywalać te powojenne rowery które dziadek chomikuje od xx lat "bo kiedytś sie przydadzą", typowa mentalnośc pokala xd
@cynamonowazaslona: ja bym wolał kupić nowe na miejscu kogoś kto będzie robił ogrodzenie, no ale zobacze jak będize z tym olxem, mam sporo rzeczy które moglbym oddać, jakaś stara kostka brukowa czy inne gówna leżące za domem już x lat, dzięki za pomoc panowie mirosławy
@aefgagrRGH: dziadek tez tak wpoeidzial ze jak to wrzuce z całym złomem na pake to nikt nie sprawdzi tych czterech okolników i bedą mieli #!$%@?, ale ja sie troche cykam tak jechać xd
@s3mpaaj: > prwada jest taka ze rozwalenie tego plotu to był nie lada wyczyn XDDD ale to na tyłach domu, w koncu trzeba zrobić tam porządek, powywalać te powojenne rowery które dziadek chomikuje od xx lat "bo kiedytś sie przydadzą", typowa mentalnośc pokala xd

Możesz podesłać na priv jakieś zdjęcia tych rowerów?