Wpis z mikrobloga

Pytanie do sympatyków konfederacji -
Jak to jest, że Wasi politycy nie chodzili na protesty opozycji przeciwko PiSowi (a jak poszli to po stronie PiS) , ale przez lata wielokrotnie Korwin, Winnicki i inni pojawiali sie na eventach z ludźmi z szerokiego kręgu wokół prorosyjskiej Zmiany od Mateusza Piskorskiego, aż po Olszanskiego z jutuba?
Jakim cudem najbliżej Wam do partii z silnym rysem lewicujacym?
Ba nawet tą Rosjanke ze Zmiany na listach wystawiono.

#konfederacja #neuropa #4konserwy #rosja #polityka
  • 13
@szurszur:
Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez prawnika i ekonomistę Jacka W. Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że Białoruś jest najlepszym miejscem do prowadzenia działalności. Przeniosłem tam działalność w maju 2020 roku... Biuro, magazyn i wyposażenie kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 230 tys zł... Jestem na ten moment ponad 91 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się
@szurszur: Rosjanie i ich propagandziści są chwilowo rozbici słabo idącą wojną więc sympatycy nie wiedzą co myśleć więc pochowali się w norach. Jak się sytuacja wyklaruje i rosyjska propaganda w socjalmediach chwyci wiatr w żagle to wypełzną. Tak samo było w marcu 2020 z covidem, początkowo zamilkli a kilka miesięcy później zdominowali przekaz i dziś już społeczeństwo jest przekonane że 200k osób które zmarło z powodu pandemii wcale nie zmarło i
@szurszur W sprawach dotyczących suwerenności Polski altleft (czy jakkolwiek inaczej to nazwiemy) i prawica często się spotykają, pewnie dlatego. Z takich samych powodów narodowcy i korwiniści nie pójdą w jednym szeregu z platfusami - dobrze pamiętają, jak traktowała ich milicja za czasów tusków i sienkiewiczów.