Wpis z mikrobloga

@bartolomis: Miałem to w każdym związku, typowa p0lka jednocześnie chce, żeby jej facet zarabiał 50 koła miesięcznie i jednocześnie poświęcał jej 24h w ciągu dnia. Jak zarabia się taki hajs to #!$%@? się 12 godzin dziennie od poniedziałku do niedzieli, nawet jeżeli to tylko siedzenie z laptopem na kolanach.
  • Odpowiedz
@bartolomis: standard, ostatnio jeden z fachowców którzy wykańczali mi mieszkanie wspominał że jest w trakcie rozwodu bo babie całkiem zaczęło odwalać i miała pretensje że wraca z pracy o 19 (mają natłok zleceń ale i $ na prawdę fiu fiu) podczas gdy chłop koleżanki wraca o 16 xD
Najlepsze że jakbyś był w domu to i tak by siedziała sama na telefonie (_ )
  • Odpowiedz
@bartolomis:
moja była kiedy pracowałem normalnie, z biura: "ciągle cię nie ma, chciałabym spędzać z tobą więcej czasu, pewnie sobie tam kogoś znalazłeś i dlatego tyle siedzisz"
Też moja była, kiedy odchodziła, a ja od dwóch lat pracowałem zdalnie: "już nie mogłam na ciebie patrzeć, zawsze jak wracałam do domu to tam byłeś" (°°

W zasadzie to trzeba było ogarnąć
  • Odpowiedz
@pwone: Nic że my sobie tak tu gadamy, ale że to potem np jest argument w sądzie. Baba żyje z chłopem co jeździ na tirze od 10 lat. Maja dziecko. Jej nagle nie pasuje i się rozwodzi - i jest JEGO WINA bo go wiecznie nie ma i zaniedbuje ten związek... paranoja.

Ale potem alimenty liczą od pracy TIRowca - już nie ma odwrotu dla chlopa ze pójdzie do biedry
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartolomis: Dobrze jest hejtować karyny, ale refleksji żadnej. Skoro jest różnica priorytetów - dla ciebie kasa, dla niej związek, to może warto to przegadać
  • Odpowiedz
@lab_rat: różnie. To była jedna z niewielu osób z którymi naprawdę doskonale się dogadywałem (no, jak widać jednak nie xD). Mieliśmy podobne poglądy na wiele tematów, vibe był świetny. Wszystkie jej odpały kręciły się wokół tego jak bardzo mnie kocha (teraz przypuszczam, że ma BPD). To było uczucie jak z filmów, wtedy myślałem że znalazłem "tę jedyną".
  • Odpowiedz
@bartolomis: Bo im wcale nie chodzi o ILOŚĆ czasu. Jak dasz im te 24h dziennie czy nawet tak ogarniesz życie, że w sumie to chill praca z domu i to jeszcze mało h to ona powie tak jak u @Mixxer5: - TY CIĄGLE JESTEŚ W DOMU ILE MOGĘ NA CIEBIE PATRZEĆ!!!

I tu jest cwancyk - bo chodzi o to, by dać JAKOŚĆ tego czasu. Jak wrócisz z pracy po 18 ale przynosisz worek siana, to dobrze byłoby się nią zainteresować, pogadać z nią a potem dobrze wyruchać.

Jedna czy dwie godziny takie na TOP TOP 100% uwagi dają więcej niż 24h byle jak. Ona i tak będzie siedziała w telefonie jak będziesz
  • Odpowiedz