Wpis z mikrobloga

@bartolomis: sami sobie założyli chomąto na szyje to teraz cierpią. Gnije ze znajomych którzy zapisali się do WOT i wolą siedzieć w krzakach na granicy niż być w domu ze swoją upragnioną rodziną.
  • Odpowiedz
jest stare porzekadło ze „ za dobry to tez złe” i to prawda. Baba się nudzi i #!$%@? od dobrobytu.


@stempien666: Oj, jakie to jest prawdziwe. Facet często chce przyjść do domu, odpocząć w spokoju, mieć swój kąt, taką jaskinię na odmóżdżenie, trochę przytulasków i coś #!$%@?ć. Po prostu mieć drugiego człowieka. A niektóre baby? Ciągle k... źle, ciągle. Zrobisz obiad, źle. Nie zrobisz, źle. Jesteś, źle. Nie ma Ciebie,
  • Odpowiedz
@xaliemorph: Jak sobie wybierają głupie #!$%@? to tak mają (°°
Pretensje ze panna #!$%@? a oczy to gdzie pan miał jak brał?
Prawda jest taka ze wy tez jesteście ślepi i sami sobie winni.
Zamiast kopać w dupe po pierwszej aferze to odwalacie fikołki żeby zaruchac i uczycie takie #!$%@? ze im wszystko wolno.

Mam takie związki w towarzystwie i
  • Odpowiedz
@xaliemorph: no dobra i po co coś takiego? chcę mieć w domu spokój, żeby mieć siły poza domem walczyć z całym światem. jeśli w domu mam jeszcze walczyć - to wobec takiego obrotu spraw chcę być samotny, wtedy fizycznie nie ma wroga w domu. to jest tak proste
  • Odpowiedz
@xaliemorph: dodaj proszę - większość polskich kobiet, oraz sfeminizowanych zachodnich. kobiety ze Wschodu wiedzą że mężczyzna tego potrzebuje - same to nieraz mi mówiły. a polscy faceci co? jak ktoś wyżej w niewybrednych słowach napisał odstawiają tańce i fikołki, żeby tylko jaśnie panią polkę udobruchać (i powspółżyć do rymu).
co do kobiet ze Wschodu - to nie jest też tak że ona tylko się poświęca, bo trzeba pamiętać że dla
  • Odpowiedz
@bartolomis: Związek jest też po to, żeby spędzać ze sobą wartościowo czas, a nie tylko gonić za pieniądzem. Fajnie jest mieć dom z ogrodem, ale jakim kosztem? Może ta kobieta, którą nazywasz Karyną, woli obecność swojego faceta od dóbr materialnych? W związku trzeba ze sobą rozmawiać o swoich potrzebach, a decyzje o podejmowaniu pracy, która zajmuje całe dnie, podejmować razem, bo to bardzo wpływa na wspólne życie. Ty możesz sobie
  • Odpowiedz