Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzisiaj na terapii rozmawiałam o tym, że cholernie tesknie za byłym. Terapeutka stiwrdzila, że moja tęsknota jest jak otwieranie zamkniętych na klucz drzwi, że muszę uszanowac decyzję byłego, że zrezygnował z nas a ja wciąż nie umiem... Ja bym tak bardzo chciała do niego wrócić, tylko on był tym dla którego było warto się starać... ( ͡° ʖ̯ ͡°). Myślałam, że terapeutka mnie w tym utwierdxi, ale stwierdziła tylko, że "to wszystko zależy ode mnie czy będę dalej tęsknić" #terapia #psychoterapia #psychologia #zalesie
  • 11
  • Odpowiedz
@tesknilam_: Głupia ta terapeutka idź do innej, ty masz obsesje wynikająca ze złej kondycji psychicznej a nie jakieś otwieranie drzwi niech ona sobie pootwiera w głowie bo wykształcenie do pracy chyba zdobyła czytając bravo girl
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: Jak chcesz słyszeć, że twoje problemy są jak zamknięte na klucz drzwi to marnuj dalej hajs z takim banałem xD jak można ludziom sprzedawać takie teksy a później jeszcze „od ciebie zależy” to po ciul ja pani płace ? XD
  • Odpowiedz
@Opportunist: opka dwa zdania napisała ale ty już wiesz że źle jej powiedziała. nie masz bladego pojęcia o przebiegu rozmowy i nawet tego czy to co opka napisała to cytat czy raczej jej interpretacja tego co usłyszała. ale już masz diagnozy xD typowy wypok
  • Odpowiedz
@tesknilam_: Ale rozróżniłbym dwie kwestie. Pierwsza to zakończenie związku. Rozumiem, że ty wolałabyś go nie kończyć, lecz partner wybrał inaczej. Twoja terapeutka słusznie zauważyła, że warto uszanować decyzję drugiej osoby. Nie można kogoś zmuszać do relacji, której nie chce.

Drugą kwestią jest tęsknota za byłym. To raczej zrozumiałe, że tęsknisz. Daj sobie czas na swoistą "żałobę". Nie warto też zatrzymywać tej tęsknoty zbyt długo i bez końca wracać do tego co
  • Odpowiedz