Wpis z mikrobloga

  • 0
I jak myślicie, kto najkrócej utrzyma swoją partnerkę? Kuba??? Bo Dżej to wygra na pewno, a co z resztą
#hotelparadise
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O k---a zapomniałem oczywiście, że jeszcze Michał jest w programie, ale w sumie on nie ma partnerki więc pewnie będzie stac z boku XD
  • Odpowiedz
@agahej: Może Dżej jednak? Ploty były że jak wróci Marika to wywali Żmijkę i Dżeja. Jeśli Żmijka odpadnie przez konkurencję to Dżej może polecieć na Rajskim bo jest więcej facetów znów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Dewasta
@Bo_homaz Dżej jest zbyt zawzięty, plus Eliza jest leciutka, nowa zajmuje miejsce starej.
@sernikwrajstopach też tak myślę. No może też Sevag? Chociaż on też zawzięty...ciężko stwierdzić. Myślałam też nad Konradem, ale wyleciało mi z głowy moment, ze wzgląd na Oliwkę.
  • Odpowiedz
@agahej: może być taktyczna zagrywka, któregoś z facetów skoro wiedzą, że i tak on zostaje, a dostanie nową partię. Może Jay ma dość pitolenia Elizy i ją specjalnie wypuści z rąk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bo_homaz @agahej No ale przecież było powiedziane że wróci do hotelu z nowa partnerka a nie koniecznie ze odpadnie jego aktualna - chyba że źle zrozumiałem. Fakt że jest za duzo osób tylko wyklucza to odpadanie bo jaki byłby sens w wywalaniu jednej a wrzucaniu nowej xd Nawet jeśli brać pod uwagę przerażona reakcje Jaya to pamiętajmy że montażysci hotelu lubią podkręcać dramy xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Opportunist to wiem, ale jej waga nie oznacza, że Kubie będzie najciężej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Roxi5017 @MattPSB ok, może ja źle zrozumiałam,ale wtedy naprawdę będzie ich za dużo.
A co do Dzeja, akurat uważam, że to wygra, więc tym montażem się nie sugeruje.
  • Odpowiedz