Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kocham 2 kobiety. W jednej przyjaciółce byłem zakochany przez ostatnie 3 lata, często się widzimy w paczce znajomych i świetnie dogadujemy. Z drugą jestem od roku, jest cudowna, piękna, wysportowana, z pasjami, ale bez wspólnych zainteresowań. Czasami mi się nudzi, jest między nami spora różnica intelektualna i nawet nie podejmuję z nią niektórych tematów bo wiem że nie zrozumie. Natomiast wszystko by dla mnie oddała.
Z tą 1 mogę rozmawiać godzinami na różne tematy i podzielać pasje. No i ma chłopaka. Możemy być razem, kocham obie. Zastanawiam się czy da się to jakoś wartościować by zdecydować z którą być? Miał ktoś taką sytuację?

#zwiazki #warszawa #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625550cd7c53968b7088d06b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania
Za szczęściem trzeba gonić, ja tak zrobiłem i chociaż zapłaciłem wysoką cenę to się udało...wiele lat później i 14 kobiet później....

Zadajesz wypokowi podświadomie pytanie, a odpowiedzi są w Tobie. Sprawa nie jest zero jedynkowa i zaszła za daleko aby nie zrobić nic.

1.Na 90% z----e się lub nie uda być z tą drugą...to nie
  • Odpowiedz
@Januszka Been there, done that, have a t-shirt and a post card.

Jedna strona zawsze pęknie a wtedy jest tylko kwestia czy nabroi czy odejdzie. Piszę z perspektywy raczej dojrzałego człowieka - co ma spory wpływ.
  • Odpowiedz
@vrraaaz: Albo tej pierwszej. Skoro analizuje co między nimi nie zgrzyta, a jedną z głównych zalet jest to, że "wszystko by za niego oddała"...

Nie do zaakceptowania jest dla mnie fakt, że będąc z jedną osobą analizujesz możliwość bycia z drugą. Powodzenia w przyszłości skoro JUŻ Ci się to zdarza.
  • Odpowiedz
Mirek: Na pewno nie marnuj czasu tej z którą jesteś teraz, po czasie te wady będą Tobie coraz bardziej przeszkadzać i będziesz się męczył.
Jeśli ta druga jest w stanie dla Ciebie zostawić obecnego niebieskiego i się z nią dogadujesz tak dobrze jak piszesz, to działaj :)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Czasami mi się nudzi, jest między nami spora różnica intelektualna i nawet nie podejmuję z nią niektórych tematów bo wiem że nie zrozumie.


Jak dla mnie wzajemnie zrozumienie, dogadywanie się i niekończące się tematy do rozmów są jedną z najważniejszych podstaw związku. Ale zastanów się co jest najistotniejsze dla ciebie.
  • Odpowiedz