Wpis z mikrobloga

To może ktoś jeszcze ma jakiś spojler co to za seksy mają być w tym sezonie które zapowiadała El Dupsi że to jakaś para z dłuższym stażem co świadczyć miało o szczerości uczuć. Skoro Eliza z Jayem być może wkrótce odpadną a Jay nie wygląda jak by miał się przełamać to kto, Kapsel z Karoliną?Taki fajny dziś spojler ktoś wrzucił o wygranej Sevcia i Oliwki że aż będę zawiedziona jak jednak Kapsel z Karoliną wygrają lub co gorsza Marika jak planuje kupić mieszkanie za wygraną.
#hotelparadise
  • 9
@ddonewry927: też mi przyszło przez myśl że jak by się spojler sprawdził to może na dzień przed finałem jednak by ten ogier z tego Sevcia wyszedł i by ich poniosło. Może Olivka doceni Sevcia i jak by po tym rajskim zaczęli się już do siebie zbliżać to w sumie mogli by być parą przez pół programu to by można było uznać ewentualnie za dłuższy okres czasu. Dla mnie spoko scenariusz bo
@ladymysterio: Mówiła wtedy o "długo wyczekiwanym" zbliżeniu. Mam nadzieję że to jednak nie będzie Oliwka i Sevag bo oni chyba nie mają kontaktu teraz. Oliwię zaczęłam obserwować niedługo przed jej wejściem i przez chwilę wrzucała jakiś cytaty o rozczarowaniu, zawodzie, coś w ten deseń, nie pamiętam już dokładnie. Na dodatek nie pokazali się razem na żadnej imprezie. Sevcio był na urodzinach Wiktorii i na gali walk jakiejś federacji gdzie Eliza była
@Dewasta: A może wyjątkowo dostali od produkcji „nakaz”, żeby się nie pokazywali za bardzo razem, jeśli faktycznie wygrali. Zarówno Oliwia jak i Sevag mało też się udzielają na IG.