Wpis z mikrobloga

Te autonomiczne odkurzacze to zajebista sprawa. Dzisiaj uruchomiłem, dojechał do miski z kocim żarciem skąd zaciągnął sobie spory kawał z resztek surowego mięsa, owinął go sobie na wirującej rolce, a na koniec roztarł wspaniały aromat i tłustą warstewkę po podłodze w całym mieszkaniu <3

#heheszki #fuckmylife #automatyka #smarthome
uirapuru - Te autonomiczne odkurzacze to zajebista sprawa. Dzisiaj uruchomiłem, dojec...

źródło: comment_1649749496OE2RgXl43i6f8N46f611Lf.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@duzeelobenc: Przed puszczeniem robota faktycznie, zakładam krzesła na stół, buty chowam do szafki i jeszcze kilka pierdół. Zajmuje mi to może z minutę. Resztę czasu poświęcam na pracę w drugim pokoju albo jak w niedzielę idę do kina, a odkurzacz w godzinkę objeżdża mieszkanie. Powiedz ile zapierda*lasz z tym odkurzaczem.
  • Odpowiedz
@dzek: no właśnie mam takiego (roombe) ale i tak dorzucają 'latarnie' gdybyś chciał po prostu postawić coś czego nie masz w apce, imo szybciej włączyć pierdołe niż wyklikać
  • Odpowiedz
@Drmscape2: mea culpa! Pogłaszcz;) Co nie zmienia faktu że na kota żaden inteligentny odkurzacz nie pomoże jeśli kot się zrzyga na środku po prostu. Co się zdarza bo ma takie mechanizmy.
  • Odpowiedz
@uirapuru: Zawsze kiedy słyszę, że już wkrótce AI zastąpi programistów to przypominam sobie moją Roombę rozsmarowującą kocie jedzenie po całym domu.

Jestem wtedy spokojny o swoją robotę.
  • Odpowiedz
@uirapuru: Ja jestem ze swojego bardziej zadowolony niż się spodziewałem, kot ma żarcie na tacce z centymetrowym tamten wiec odkurzacz nie wjeżdża. Genialny wynalazek, wreszcie nie ma cicików wszędzie na podłodze
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: Taki odkurzacz wyręczy cię ze sprzątania, ale nie z myślenia - podniesienie misek mojego psa, psich zabawek, butów moich i różowej oraz wtyczki od lampy zajmuje mi łącznie około minuty jak mam wolne ruchy i robot może sobie jeździć do woli ze 100% pewnością ze nie napsoci
  • Odpowiedz
@specjalista87: wali fejkiem bardziej niż kupą, przecież taka narta ma wtedy z pół metra może długości póki straci swoje własności rozcieralne, a nie 25m, poza tym te roboty bardziej ergonomiczne trasy znają niż jak w cymbergaju xd
  • Odpowiedz
@Drmscape2: Wszystko zajebiście. Jak odkurzacz nie p-----e orientacji i myśli że jest gdzieś indziej niż jest. Wtedy możesz se w dupe wsadzić strefy nogo. Najgorsza inwestycja w wolny czas bo i tak k---a pilnuje i tak
  • Odpowiedz
Wszystko zajebiście. Jak odkurzacz nie p-----e orientacji i myśli że jest gdzieś indziej niż jest. Wtedy możesz se w dupe wsadzić strefy nogo. Najgorsza inwestycja w wolny czas bo i tak k---a pilnuje i tak


@Wierkoszek: daj znać jaki model masz, żeby było wiadomo, którego unikać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz