Wpis z mikrobloga

Te autonomiczne odkurzacze to zajebista sprawa. Dzisiaj uruchomiłem, dojechał do miski z kocim żarciem skąd zaciągnął sobie spory kawał z resztek surowego mięsa, owinął go sobie na wirującej rolce, a na koniec roztarł wspaniały aromat i tłustą warstewkę po podłodze w całym mieszkaniu <3

#heheszki #fuckmylife #automatyka #smarthome
uirapuru - Te autonomiczne odkurzacze to zajebista sprawa. Dzisiaj uruchomiłem, dojec...

źródło: comment_1649749496OE2RgXl43i6f8N46f611Lf.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uirapuru: Należałoby pamiętać, że autonomiczny odkurzacz nie zastąpi pomyślunku właściciela. Ustawia się strefy no-go w miejscach, w których mogą takie fuckupy nastąpić i problemów nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@uirapuru: no niestety to tylko robot ¯\_(ツ)_/¯ ja nie puszczam samopas odkurzacza, jak chcę poodkurzać to najpierw podwijam firanki, chowam kable itp. Żeby nie było niespodzianek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@uirapuru: niestety kot + robot sprzątający fajnie wygląda tylko na filmikach na tiktoku. Moi się nie mogli dogadać do tego stopnia, że robot musiał iść do pudełka, bo nawet nie było sensu go puszczać.
  • Odpowiedz
@slapdash: jasne, że moja, chciałem pośmieszkować z sytuacji, ale spięci wykop-warriorzy już bronią odkurzacza przed innym wrednym napastliwym wykopkiem xD ten kraj nie potrzebuje wojny, każdy tu jest na wojnie już od dawna :D
  • Odpowiedz