Wpis z mikrobloga

Gdyby twój ojciec powiesił się w szopie to chciałbyś żeby producent lin bądź taboretów robił sobie reklamy o tatusiu?


@twojmlodszybrat: ale zaraz, robienie reklamy o konkretnej osobie prywatnej a zjazd na fali absurdu i pośmiewiska jakie z katastrofy smoleńskiej niewątpliwie uczynił PiS to kompletnie dwie różne rzeczy. Osobiście bym się nie pchał tam marketingowo, ale to kompletnie inna sprawa.

Mamy nadal udawać, że katastrofa smoleńska to poważny temat? Kaczyński i
  • Odpowiedz
Witam, gdzie mogę zgłosić robienie marketingu na trupach i ludzkiej tragedii,


@twojmlodszybrat: Jak masz jakieś dobre pomysły to do biura prasowego PiS, jak ich zainteresujesz to może nawet w dostaniesz jakieś stanowisko kierownicze w petrochemii albo banku.
  • Odpowiedz
@twojmlodszybrat: Gusto są słabe, faktycznie z jakąś mączką i do tego brak powtarzalności w smaku. Zamówiłem dwa razy, trzeci raz już nie nabrać nie dałem. Na trzy zamówione kubełki dwa smakowały jak zupełnie inne żelki. Tylko jedne były dobre, pianki owocowe. Szkoda kasy, lepiej dołożyć 2zł i kupić coś sprawdzonego.
  • Odpowiedz
Gusto to gówno jadące na nieśmiesznym marketing


@ZlodziejBilonownic: myślałem że to ja jestem jakiś dziwny bo mi nie smakują, raz kupiłem kiedyś na promce i większość #!$%@?łem bo były tak #!$%@?. Faktycznie o smaku mąki i cukru z za małą ilością żelatyny czy czegoś tam czym zagęszczają.
  • Odpowiedz