Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kumpel mi oświadczył że jego dziewczyna co z nią był od jesieni była PROSTYTUTKĄ.

Chłop załamany totalnie, rozstali się miesiąc temu. Chłop się starał i chciał do niej wrócić i pomóc bo jest ćpunką. Zakochany a tu taki cyrk. Przez przypadek od starego kolegi się dowiedział o jej przeszłości, co tam robiła kilka la temu na imprezie i co robiła za hajs. Mówiła mu że miała tylko 2 chłopaków w swoim życiu i jedynie co to ćpała benzo i on jej w to uwierzył. Jak od niego to usłyszałem to mnie zblokło totalnie. Ale wszystko ułożyło się w całość, poznali się, ona okazała się rzeczywiście zajebista w łóżku, mówił że to istna bogini seksu, dalej nie chciała się spotykać ze znajomymi kumpla, tylko raz na jego urodzinach się widzieliśmy a na sylwestrze to wgl przyszła o 22 i wyszło po północy. Unikała totalnie jakiś spotkań ze znajomymi. Chłop teraz nie wie czy jakiegoś HIVA czy czego nie złapał, bo przecież jak byli w związku to mówił, że bez zabezpieczenia czasami uprawiali seks. Chce się z nią skontaktować ale urwała totalnie kontakt.

Co tu się wydarzyło mirki to ja nawet nie. Co ja mam mu powiedzieć, on chcą ją no zabić po prostu, mówię żeby przede wszystkim się zbadał, co mu doradzić?

"Ja miałam dwóch chłopaków, przed Tobą" Wierzcie swoim dziewczyną, wierzcie dalej, to jest chore

#zwiazki #seks #divyzwykopem #medycyna #zdrowie #logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6251f58112e12f55c9e7fd06
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: nie no, każdy ma coś swojego za uszami, ja akurat uważam ze powinna o takich rzeczach mówić na wejściu, to dosc istotna informacja i każdy ma prawo podjąć decyzje czy chce z taka osoba budować przyszłość, nawet już oddzielając co kto na ten temat myśli, takie osoby mogą być straumatyzowane lub zaburzone na różnych płaszczyznach
Ale nie rozumiem czemu mówisz wierzcie swoim dziewczynom, wierzcie, w takim tonie, ja tam nie