Wpis z mikrobloga

@DywanTv: @bdm_bq: Czyli tak jak przewidywałem ( ͡º ͜ʖ͡º) Wyników już nie poprawi bo kończy z dźwiganiem co najmniej na rok, a potem nawet jak będzie dźwigać to mówi że w niższych kategoriach wagowych.

Chociaż... nie wiem czy warto tego słuchać bo jeszcze 542 razy zmieni zdanie, jak zwykle xD
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Myśle że wróci prędzej czy później. Pieniądze coraz większe, rynek też, a on jest młody i jeszcze przez lata będzie w topce. Będzie masa okazji. Zaraz się znajdzie nowy cel typu przysiad Raw 450 czy inne.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: To jest mniej ważne niż to, że zapisał się w historii robiąc jako pierwszy tonę. To jego nazwisko będzie za x lat wszędzie wymieniane przy większej lub mniejszej okazji
  • Odpowiedz
To jest mniej ważne niż to, że zapisał się w historii robiąc jako pierwszy tonę. To jego nazwisko będzie za x lat wszędzie wymieniane przy większej lub mniejszej okazji


@Poemat: Nie no... trochę odleciałeś xD Po pierwsze, o trójboju ktoś pamięta? Po drugie, jasne 1000kg zrobił...ale to jest jakiś rekord świata? Oczywiście jest to bardzo wysoki wynik... ALE, niestety poza top10 kategorii, a po przelicznikach to chyba poza top100 świata.
  • Odpowiedz
Po pierwsze, o trójboju ktoś pamięta?


@IntruderXXL: Nie, bo to jest mało interesujący sport ;) Świadczy o tym samo to, że dopiero za rok jak tutaj pisaliście ostatnio będą "nagrody" rzędu kilkudziesięciu tysięcy pln - co to jest obecnie za kwota? Nic.

ale to jest jakiś rekord
  • Odpowiedz
Rekord Polski raw z tego co się orientuje? To mało?


@Poemat: Cóż, dla mnie mało.
Oczywiście ja mu nic nie odbieram, pisałem że jest to teraz najwyższy wynik w kraju i zrobiony w eleganckim stylu... ALE TO WSZYSTKO. I to tylko świadczy o niskim poziomie trójboju w naszym kraju.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Nie no faktycznie nic mu nie umniejszasz XD piszesz jakby wygrał puchar sołtysa w bykowie dolnym, troche dziwne jak mowisz ze bycie zasadniczo “najsilniejszym” w 38 milionowym kraju “to wszystko”
  • Odpowiedz
Nie no faktycznie nic mu nie umniejszasz XD piszesz jakby wygrał puchar sołtysa w bykowie dolnym, troche dziwne jak mowisz ze bycie zasadniczo “najsilniejszym” w 38 milionowym kraju “to wszystko”


@Kodzirasso: Prosta sprawa od zawsze patrzyłem z góry na dół, a nie z dołu do góry :) Po prostu patrzę zawsze na szczyty, w danej dziedzinie i do nich przyrównuje.

Mnie interesują fakty, a nie mity czy jakieś niedomówienia, pisałem
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: tylko, że Konrad ma chyba 24 lata, więc do peaku siły trochę mu brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) zrobił tone, do której sie bardzo śpieszył, ale teraz zrzucił presje i może spokojnie progresować, będąc w "normalnej" wadze, ja tu widze same plusy

Oczywiście, że mógł nie strartować wogóle w zawodach, patrząc na szczyt, a tone zrobić za 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
tylko, że Konrad ma chyba 24 lata, więc do peaku siły trochę mu brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) zrobił tone, do której sie bardzo śpieszył, ale teraz zrzucił presje i może spokojnie progresować, będąc w "normalnej" wadze, ja tu widze same plusy


@Rejetn: GDYBY TAK BYŁO... to bym zupełnie inaczej na to patrzył, i brał ten 1000kg jako dobry początek kariery i świetny prognostyk przyszłych światowych
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: też uważam, że to jego koniec kariery i myślę, że chłop jest mega wygrywem, bo w wieku 24 lat nie musi już nic udowadniać. To tak jakby przeszedł na emeryturę sportową. Wiadomo kasa się musi zgadzać, ale może startować w niższej kategorii wagowej co nie zniszczy mu aż tak zdrowia. Natomiast zobacz jak wysoko ma zawieszona poprzeczkę kolejny Polak, 1001kg? No spoko, ale tak jak sam mówisz to kolejny
  • Odpowiedz