Wpis z mikrobloga

@kezioezio: a to normalne, niestety w rodzinie mam PiSowca, to wszystko co złego to wina UE, Tuska i opozycji i teksty "a za peło!", "Ci to przynajmniej dajom!" itd
  • Odpowiedz
@kezioezio: Z drugiej strony porównaj jak niskie były np. w 2020 czy 2021 roku w zestawieniu z latami rządów Platformy. Nie żebym broniła PiSu, natomiast porównaj może okresy o podobnym poziomie inflacji. Nie dziwcie się, że ludzie nie chcą głosować na partię, która marnie sobie radziła. W dużej mierze dzięki tej marności rządów opozycyjny wtedy PiS wygrał wybory w 2015 roku. Stopy były za PO dużo wyższe w okresach na
  • Odpowiedz
@cotidiemorior: Sam wkleiłeś grafikę, która pokazuje pomarańczowe górki średnio znajdujące się wyżej za rządów PO niż za PiSu, oraz czarną krechę pokazującą stopy będące niżej przez prawie całe rządy PiSu niż kiedykolwiek przed 2015 rokiem, aż do niedawna. I kto tu bredzi? I nie, nie bronię PiSu. Zwyczajnie wytykam błąd w logice libków, którzy w swoim zatraceniu w idolizowaniu Platformy kolejny raz odlecieli i odkleili się od faktów. Zrozumcie wreszcie,
  • Odpowiedz
@Phyrexia: jak ty patrząc na tę grafikę widzisz sensowne działania i sukcesy PiS-u i marne radzenie sobie przez PO to z takimi wyborcami jak ty faktycznie PiS nie ma się co martwić. Najwyżej za parę lat rzucą jakiś milion+. xD

Zrozumcie wreszcie, że dopóki Wasza ulubiona bezideowa partia jest opozycją, PiS może być spokojne że wygra wybory na easy mode. ¯_(ツ)_/¯

Ze mnie jest taki wyborca PO i libek jak
  • Odpowiedz
jak ty patrząc na tę grafikę widzisz sensowne działania i sukcesy PiS-u


@cotidiemorior: Napisałam coś o sukcesach PiSu? Może zacznij odnosić się do faktycznych treści zamiast budować straw mana i przeinaczać moje wypowiedzi?

to z takimi wyborcami jak ty


Nigdy nie głosowałam na PiS. Poraz kolejny zarzuty na poziomie urojeń i marne argumentum ad personam. Parafrazując można powiedzieć, że z takimi wyborcami jak Ty, PO może liczyć na te kilkanaście
  • Odpowiedz
@chigcht: Z nimi nie ma sensu dyskutować. Wystarczy wytknąć jakąś nieścisłość, a już zaczną próbować zrobić z Ciebie wyborczynię PiSu, bo przecież jak można krytykować Bezideową Partię Najbardziej Niebędącą PiSem. ()
  • Odpowiedz
@chigcht: no jak dla mnie durny pomysł, ale oni od dawien dawna nic sensownego nie zaproponowali społeczeństwu, więc niczego się po nich nie spodziewam. powiedzą absolutnie wszystko, by zdobyć głosy, a po wyborach zrobią jak im się podoba, jak było w 2007 roku.

no jak dla mnie NBP powinien podnosić stopy procentowe wraz z dorzucaniem kasy do pieca przez rząd.
od 2018 wraz z kolejnymi programami społecznymi za każdym razem
  • Odpowiedz
@Phyrexia: nie napisałem że głosowałaś na PiS tylko że z takimi wyborcami (ogólnie, Polakami posiadającymi czynne prawo wyborcze) PiS nie ma się co martwić. Bo jak widać nie trzeba głosować na PiS żeby być ekonomicznym analfabetą, nie potrafić myśleć logicznie i czytać ze zrozumieniem.

  • Odpowiedz
być ekonomicznym analfabetą, nie potrafić myśleć logicznie i czytać ze zrozumieniem


@cotidiemorior: Postaram Ci się zatem rozbić to na krótkie zdania, abyś mógł zrozumieć.

1. OP naśmiewa się z tweeta.
2. Kontekst sugeruje, że informacja w tweecie jest błędna i używa sformułowania "robienie z
  • Odpowiedz
@Phyrexia: przecież ja to doskonale rozumiem i odniosłem się do tego w pierwszym komentarzu nazywając to co piszesz (twierdzenie że niskie stopy przy wysokiej inflacji to coś dobrego a wysokie stopy przy wysokiej inflacji to marne działania PO) bredniami. xD Coraz poważniej myślę nad tym że daję się trollować.
  • Odpowiedz