Wpis z mikrobloga

Chcę kupić auto ze stanów, zastanawiam się o co chodzi z tymi ofertami na otomoto takimi jak ta. W wielu z nich jest zapis że cena jest orientacyjna, tak że wiadomo że jest zaniżona żeby zachęcić kupujących, ale w niektórych aukcjach jest zapis że "cena zawiera wszystkie opłaty łącznie z transportem pod dom". Gdzie jest haczyk w tych ofertach? Cena wydaje mi się bardzo niska biorąc pod uwagę że często auta nie wyglądają na uszkodzone, albo są uszkodzone minimalnie. Są jeszcze jakieś dodatkowe koszty po za akcyzą które jako kupujący będę musiał zapłacić? Może jest tutaj ktoś kto kupował niedawno a4b8 albo innego golfa gti i podzieli się ze mną realnymi kosztami takiej operacji.
#audi #samochody #autazusa #samochodyzusa
siewcanieczstychzamiarow - Chcę kupić auto ze stanów, zastanawiam się o co chodzi z t...

źródło: comment_1649580159eXvKcPjKHmzWSGc2ZZgfn8.jpg

Pobierz
  • 21
@siewcanieczstychzamiarow: są tanie, bo są po zalaniach/szkodzie całkowitej.


@blinxdxb: Przy czym samochód po zalaniu rzadko się do czegokolwiek nadaje, a po szkodach „całkowitych” już jak najbardziej, więc zestawianie ich razem nie ma sensu. Ze względu na wysokie koszty napraw i szybszą utratę wartości w US często po niewielkiej stłuczce ubezpieczyciel zalicza szkodę „całkowitą” w 2-3 letnich autach, które w Polsce można stosunkowo tanio naprawić zgodnie ze sztuką (nie mówię o
@siewcanieczstychzamiarow: to już chyba lepiej napisać do rzetelnych gości co sprowadzają za ile byś chciał i jakie auto i poszukają Ci aukcji i wylicytują, bo takie że cena orientacyjna to ogłoszenie czego innego a auto dostaniesz inne xD albo specjalnie podpicowane pod zdjęcia a w środku pusto ( ͡° ͜ʖ ͡°) ewentualnie już sprowadzone i zdjęcia z polski
@BLKauto: Jest obecnie szansa na sprowadzenie jakiegoś w miarę fajnego dupowozu (typu golf, focus) w kwocie do 50k pln ze wszystkimi opłatami, prowizjami, naprawami? Czy jednak nie opłaca się podchodzić z takim budżetem? Wczoraj oglądałem aukcje na coparcie i zeszła bardzo lekko uszkodzona A5 z 2019 roku za (według kalkulatorów) 75k ze wszystkim oprócz naprawy, a te same roczniki na otomoto stoją minimum za 120k i tak zacząłem się zastanawiać czy
@Zekkeh: Kalkulatory zwykle zaniżają dość znacznie bo zawsze coś dojdzie, do tego obecnie auta dużo dłużej pływają, do tego naprawa która też podrożała w Polsce, części drogie i nagle okazuje się że oszczędności 10k a czekania 6-8 miesięcy z naprawą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Idzie coś znaleźć, tylko faktycznie rynek się zmienił znacznie, teraz kupuje w tych cenach te same roczniki co 2 lata temu. A auto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siewcanieczstychzamiarow: oferty tego typu to wabiki na Januszy byle ktoś złapał haczyk i zadzwonił. W rzeczywistości zapewne po 1 auto wyszło 2x tyle, a po drugie jest już sprzedane. Jak chcesz dowiedzieć się jaka kwota wyjdzie Ciebie dane auto z USA to wejdź sobie en.bidfax.info zobacz za jakie ceny sprzedają się auta, które ciebie interesują, a potem dolicz prowizje domu aukcyjnego, transport naziemny, kontener, koszty portowe, cło, VAT , broker, transport