Wpis z mikrobloga

@Artok: W ogóle teza w artykule bekowa. Bo Ukrainki są bardziej Polakami niż Półki xD jeszcze na dorobku po wojnie. Oczywiście są osoby ciekawe i porządne, ale jak znam życie to takie osoby są dawno zajęte. Gernelnie takie artykuły robią dużo zła kobietom i osobom samotnym. Podtrzymują konflikt społeczny i podziały. Wyśmiewają też ogólnie problemy samotności. A zobaczycie, że za jakiś czas to będzie tak dużo samotnych ludzi jak w
  • Odpowiedz
@RitmoXL
@Artok

Ciekawa sprawa z tą polaryzacją społeczeństwa ze względu na płeć.

Myślę że teza forsowana przez wyborczą jest błędna i szkodliwa. Nie potrafię wyjaśnić dlaczego mężczyźni i kobiety w naszym kraju tak się poróżnili, ale ten problem wymaga rzetelnej analizy i propozycji rozwiązania problemu a nie zrzucania winy na mało ambitnych mężczyzn.
  • Odpowiedz
  • 51
@RitmoXL
Tak, polskie kobiety są niewinne. Polacy szukają Ukrainek bo po prostu lubią wybrzydzać. Czysta złośliwość ze strony mężczyzn.
  • Odpowiedz
@Flypho: Nic takiego nie napisałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech szukają co chcą. Mnie guzik obchodzi kto jest winny a kto nie. Ludzie są różni. Po prostu takie artykuły to kupa. Robią krzywdę.
  • Odpowiedz
@Artok: polecam wejść w komcie na wyborczej oczywiście tona jadu, a Polacy to incele i przegrywy, a super polki po prostu się cenią, a w ogóle to podrygi w konwulsjach patriarchatu.
  • Odpowiedz
gdzie tu jest problem społeczny


@PotwornyKogut: W tym, że jak facet ma wymagania to jest mizoginem i faszystą. Tylko kobieta może mieć preferencje i to są słuszne preferencje bo jest kobietą rozwiniętą. Zna siebie i zna swoje potrzeby natomiast mężczyzna ich nie powinien mieć zwłaszzca jeżeli wynikają one z jego cech biologicznych.
  • Odpowiedz