Wpis z mikrobloga

Wbite, mozna isc spac xd

https://raider.io/characters/eu/burning-legion/Xem%C3%ADoza

1. Bolstering moze isc sie #!$%@?
2. Znalezc klucz na DoS bez tanka bez szans xd
3. Streetsy w lewo to jakis zart
4. Gg no re
5. Nastepny cel 3k xd ale to poczekam na tierki (czyli 4 tygodnie xD)
6. Jak mozna zyebac skipa z WO, gosc mi pullnal na stealthie w HoA ( i tak na +2 ), i w SoA od Heliona…, w SoA tez mi lock pullnal jakims cudem 3 anioly naraz ostatnie. Ale i tak done xd.

#worldofwarcraft
Pobierz
źródło: comment_1649542351UksCYSsKwQ89umxpQ7sGPP.jpg
  • 17
@Xemioza: No właśnie sam jestem zdziwiony jak można WO stracić. Robiłem przed chwilą SoA i jakimś cudem stracił ktoś WO,a później to na mnie poszło :/ a już byłem przy 3 bossie xD
@Xemioza: czemu 4 tyg? W pierwszym tyg mozesz craftnac 1 w drugim kolejne 2, w trzecim kolejne 3 ta energia ma sie zwiekszac az bedzie na zasadzie ze tier codziennie bedzie mozna craftowac
@Fileperek: Nie bylem juz przy kompie xd a to fota ktora na szybkosci wyslalem ziomkowi z ktorym wbijami, jemu brakuje 13 pkt xd, wiec dzisiaj bedzie

A z tym WO to nie wiem…wszystko ladnie a tu nagle jakis zyeb pulnie, moze pet? moze kyrianowy bron? Moze przez moby przebiegaja? W SoA na schodach tam idzie jakies lekkie aoe czasami ktore wiem ze kasowalo invis. No nie mam pojecia xd. Dlatego boje
@Fileperek: na soa jest jakiś random combat od czegoś i podczas skipa CZASEM ktoś go dostaje i traci niewidzialnosc. To występuje już od 9.0 tylko dotychczas skip był bokiem. Wiem na bank bo x razy się odwracałem, gdyż myślałem że ktoś pullnal(dostawałem combat na schodach) i po paru sekundach znikał.
@Esarmist: Tam chyba smash leci od golema co w combat wbija, ale zawsze sie idzie przy scianie. A ludzie pewnie na pale biegna srodkiem xd

Wczoraj zrobilismy WO/Invis pot/Death skipa xd

Nie wiem czy nie bezpieczniej bedzie WO do schodow i warlokowym gatem na gore, tak dla pewnosci
@nairoht: Next reset, the Catalyst will open and you'll be able to Catalyze one item per week, though that rate will increase later on in the patch

„Later on in the patch” nie ma napisane ze beda 1/2/3/4 charge odrazu. Chyba ,ze cos zle rozumiem
@Xemioza: Mógł być też kłopot z petami, że pullnelo na WO. Niestety Blizzard nie potrafi tego problemu rozwiązać pomimo tego, że reportuje często - pety raz coś pullną, a raz przejdą jak na shroudzie :) Na BM przynajmniej tak to sobie żyje, a u locka podejrzewam, że podobnie. Zazwyczaj staram sie dismissować, ale czasem jest tak mało czasu na przejscie bo WO zbite szybko ze albo zaryzykujesz albo zostaniesz z tylu