Wpis z mikrobloga

Gdyby ten serial był na Netfliksie, to gwarantuję, że mówiłoby się o nim w każdej korporacji i przeróżnych zakładach pracy. Na stronach głównych dużych portali mielibyśmy analizy, a w telewizji psycholodzy, powołując się na „Severance” rozmawialiby o oddzielaniu czasu wolnego od pracy. Ponieważ trafił jednak na niszową w Polsce platformę Apple TV+, to nie dotrze do tak szerokiego grona odbiorców, a wielka szkoda, bo mamy do czynienia z produkcją, która jest wybitna na wielu poziomach i być może okaże się najlepszą premierą tego roku. Wczoraj pojawił się finałowy 9. odcinek.

Tutaj rozmawiamy o serialu, bez spoilerów---> https://paranafilm.pl/severance-rozdzielenie-nowyserial-appletv/

#severance #rozdzielenie #appletv #serial #seriale #blackmirror #lost #paranafilm
Paranafilm - Gdyby ten serial był na Netfliksie, to gwarantuję, że mówiłoby się o nim...

źródło: comment_1649524900JilBWIqlCjNwT0OQHdbpQ6.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@camos: Pierwsze co przychodzi do głowy to "Black Mirror", ale to wiadomo - tam odcinek odcinkowi nierówny. Przypomina też "Lost" ze względu na łączenie s-f z takimi zwykłymi ludzkimi dramatami. Masz też tam bogatą symbolikę, różne tropy rzucane przez twórców itd.
  • Odpowiedz
@Para_na_film: po stokroć dziękuję, jestem właśnie po ostatnim odcinku, genialne to jest.
A musisz wiedzieć, że nudzą mnie seriale, uważam je za stratę czasu, mam dziesiątki porzuconych filmów w ostatnich miesiącach, a tutaj połknąłem wszystko jednego dnia ()
  • Odpowiedz
@Para_na_film: dzieki za ten wpis bo sprawdzilem tytul. Wciagnal i wyplul dopiero na koniec, bardzo dobry serial.
Jedyna rzecz ktora mi nie przypadla do gustu to zbyt duzo otwartych watkow na koniec. Takie prowadzenie fabuly wrozy niestety tasiemca, a te niespecjalnie lubie.
  • Odpowiedz