Wpis z mikrobloga

Czy ja za dużo wymagam? Poszukuję obiektywnej opinii odnośnie moich wymagań dotyczących potencjalnej partnerki:
- mądra, rozsądna, ogarnięta życiowo, ambitna
- stabilna emocjonalnie, bez żadnych niezaadresowanych zaburzeń psychicznych
- miła, empatyczna, wrażliwa
- dobrze jakby była po studiach i spełniała się zawodowo (warunek do negocjacji)
- miała swoje pasje i zainteresowania (warunek do negocjacji)
- introwertyczka ale nie może ciągle siedzieć w domu
- uprawa jakieś sporty, może być nawet rekreacyjnie, lubi spacery
- brak "ciężkiego bagażu" życiowego typu dzieci
- preferowana szczupła budowa ciała ale wystarczy, że nie ma nadmiarowych kilogramów
- nie jest zepsuta współczesnym konsumpcjonizmem typu instagramy, tiktoki
- ma swój, stabilny gust, nie podąża ślepo za dziwnymi trendami typu namalowane brwi, tipsy, niebieskie włosy, kolczyki w nosie etc.
- nie musi wyglądać jak modelka, wystarczy, że dba o siebie i "dobrze z oczu jej patrzy"

O mnie: wczesne 30's, 182 wzrostu, sylwetka szczupła, introwertyk. Z mordy solidne 5/10 ale ponoć dobrze się ubieram i dbam o siebie. Mam hobby, które bardzo lubię. Osobowość: mądry, normalny, rozsądny, ogarnięty, ambitny, dobry rozmówca (wszystkie wymienione cechy to wybrane określenia w moją stronę kobiet, które znałem dłużej). Status społeczny i stan posiadania chyba trochę ponad przeciętną(m.in. mieszkanie) ale nie jakoś bardzo, niemniej nigdy nie omawiam z potencjalną partnerką tej kwestii na początku znajomości więc to i tak ewentualnie dopiero później wychodzi.

Wykańcza mnie samotność, w zasadzie mam w życiu wszystko co potrzebuję oprócz partnerki. Po rozstaniu w zeszłym roku usilnie szukam bratniej duszy na tinderze i speed datingu. Pomimo początkowo obiecujących rezultatów poszukiwania póki co kompletnie bezskuteczne więc szukam przyczyny, zaczynam kwestionować swoje wymagania. Może ja jednak szukam jednorożca?

Nie no, jestem pewien, że gdzieś tam jesteście porządne dziewczyny tylko nie wiem jak Was odnaleźć ( ͡º ͜ʖ͡º)
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sixFeetAbove: moja siostra bliźniaczka twierdzi ze ja mam szukac w jej kregu zainteresowan czyli kolka religijnego, gra w zespole religijnym. Sęk w tym, że ja nie chce mieć nic wspólnego z religią !.

Odnośnie wymagań to napiszę co moja siostra ma, dopasuje do tego co napisales :
- mądra, rozsądna, ogarnięta życiowo, ambitna (tak zgadza się, skonczyla liceum, studia pielegniarskie licencjackie, magisterskie, w miedzyczasie zrobila 2 lata przerwy i pracowala w zawodzie i chciala się dostać na studia lekarskie, poprawiajac mature 2razy. Udalo się. Jednak te % na maturze i zdawalnosci są chore. Przy pierwszym razie miala 95% i sie nie dostala na studia lekarskie, a w nastepnym roku bez problemu z nizszym wynikiem....
- stabilna emocjonalnie, bez żadnych niezaadresowanych zaburzeń psychicznych (oj bardzo stabilna pewna siebie)
- miła, empatyczna, wrażliwa (bardzo
  • Odpowiedz
@sugmadig: Ostatnie 2 zdania są najlepsze. Ja tak samo uważam, że urodziłem się za późno.. Teraz te laski wyglądają tak samo, te brwi okropne (to ma być kurła modne? beka!) tak samo się ubierają, non stop te instagramy i fejsbuki, atencie, znajomi na FB 2k gdzie realnie zna moze 100 osób, beka i dzieciarnia :-)
  • Odpowiedz
@sixFeetAbove: dla większości wykopków udane relacje romantyczne to rzadkość, więc pałają nienawiścią i/lub zniechęceniem. nie ma się co dziwić, ale nie warto sobie wmawiać, że spośród tylu ludzi nie znajdzie się ta jedna osoba - rób swoje!
  • Odpowiedz
@sixFeetAbove: Twoje wymagania są jak najbardziej normalne. Ja spełniam wszystkie warunki, oprócz spełniania się zawodowo - nie lubię swojej pracy i zamierzam ją zmienić. Ale gdzie szukać takich dziewczyn to w sumie nie wiem. Sama też nie mogę sobie chłopa znaleźć
  • Odpowiedz
@marry_moore: mam przeszło 30 na karku więc trochę już "robię swoje", a godna kandydatka nadal się nie ujawniła. Niemniej nie pozostaje mi nic innego niż czekać i szukać dalej albo właśnie obniżyć oczekiwania.
@Ecie123: Dobrze mieć potwierdzenie, że gdzieś tam jesteście fajne dziewczyny tylko jak Was znaleźć? ;) Jak dokładasz starań żeby zmienić pracę to już dobrze o Tobie świadczy, że chcesz coś zmienić na lepsze i może
  • Odpowiedz
@sixFeetAbove masz za wysokie wymagania oraz kobiety ktore opisujesz maja meza w wieku 20 - 21 lat i bombelka w wieku 21 - 22 lat wiec nie ma ich sila rzeczy na rynku matrymonialnym. Zostaja Ci same odpady pokroju kobiet o urodzie przecietnej uzytkowniczki wykopu, samotne matki lub po 30 roku zycia, ktore sie za młodu wyszalały z przystojniakami a teraz szukaja stabilizacji. Wpisz na youtubie

wheat waffles


Zrobil wczoraj o
  • Odpowiedz
@sixFeetAbove: Wiesz jaki jest problem z takimi dziewczynami, które opisujesz? One nie siedzą na tinderach, a jak już tam są to na krótko, bo się szybko zniechęcają.
To jest trochę problem, bo takie osoby nie mają jak znaleźć partnera. Po pracy nie wychodzą za często i nie poznają wielu nowych znajomych (introwertyczki), czyli otaczają się w gronie tych samych ludzi.
Praca + hobby + sport i nie ma czasu na
  • Odpowiedz