Wpis z mikrobloga

Czy ja za dużo wymagam? Poszukuję obiektywnej opinii odnośnie moich wymagań dotyczących potencjalnej partnerki:
- mądra, rozsądna, ogarnięta życiowo, ambitna
- stabilna emocjonalnie, bez żadnych niezaadresowanych zaburzeń psychicznych
- miła, empatyczna, wrażliwa
- dobrze jakby była po studiach i spełniała się zawodowo (warunek do negocjacji)
- miała swoje pasje i zainteresowania (warunek do negocjacji)
- introwertyczka ale nie może ciągle siedzieć w domu
- uprawa jakieś sporty, może być nawet rekreacyjnie, lubi spacery
- brak "ciężkiego bagażu" życiowego typu dzieci
- preferowana szczupła budowa ciała ale wystarczy, że nie ma nadmiarowych kilogramów
- nie jest zepsuta współczesnym konsumpcjonizmem typu instagramy, tiktoki
- ma swój, stabilny gust, nie podąża ślepo za dziwnymi trendami typu namalowane brwi, tipsy, niebieskie włosy, kolczyki w nosie etc.
- nie musi wyglądać jak modelka, wystarczy, że dba o siebie i "dobrze z oczu jej patrzy"

O mnie: wczesne 30's, 182 wzrostu, sylwetka szczupła, introwertyk. Z mordy solidne 5/10 ale ponoć dobrze się ubieram i dbam o siebie. Mam hobby, które bardzo lubię. Osobowość: mądry, normalny, rozsądny, ogarnięty, ambitny, dobry rozmówca (wszystkie wymienione cechy to wybrane określenia w moją stronę kobiet, które znałem dłużej). Status społeczny i stan posiadania chyba trochę ponad przeciętną(m.in. mieszkanie) ale nie jakoś bardzo, niemniej nigdy nie omawiam z potencjalną partnerką tej kwestii na początku znajomości więc to i tak ewentualnie dopiero później wychodzi.

Wykańcza mnie samotność, w zasadzie mam w życiu wszystko co potrzebuję oprócz partnerki. Po rozstaniu w zeszłym roku usilnie szukam bratniej duszy na tinderze i speed datingu. Pomimo początkowo obiecujących rezultatów poszukiwania póki co kompletnie bezskuteczne więc szukam przyczyny, zaczynam kwestionować swoje wymagania. Może ja jednak szukam jednorożca?

Nie no, jestem pewien, że gdzieś tam jesteście porządne dziewczyny tylko nie wiem jak Was odnaleźć ( ͡º ͜ʖ͡º)
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sixFeetAbove: Przykro mi ale w tym wieku ciężko znaleźć perełkę. Wartościowe dziewczyny w Twoim wieku już dawno są w długich związkach, lepszych lub gorszych. Musiałbyś szukać po studentkach 2, 3 roku jakiś wartościowych kierunków albo na jakiś właśnie siłowniach czy innych przybytkach kultury fizycznej.

Te wymagania nie są z #!$%@?, po prostu chceesz stworzyć z kimś wartościowym związek a nie ze szmatą do podłóg.
  • Odpowiedz
@mogadishu: studia nie świadczą o człowieku dlatego nie jest to warunek konieczny, bardziej interesuje mnie jaką jest osobą. Niemniej stabilność psychiczna to warunek must have.

@Honowanie_dupska: dotychczas interesował mnie wiek 25+ bo mniej więcej wtedy przestaje się mieć siano w głowie i w ogóle nie brałem pod uwagę młodszych ale może jest to do zrewidowania...
  • Odpowiedz
@Honowanie_dupska: Nie zgodzę się z tą tezą, zaryzykuję stwierdzenie, że 2/3 kierunków na polskich uczelniach państwowych to tzw. "gównokierunki", które nie uczą niczego przydatnego i rzadko kto po ich ukończeniu wykorzystuje zdobytą tam wiedzę. Szansa spotkania idioty/idiotki jest tylko nieznacznie mniejsza wśród tych z dyplomami niż tych bez.
  • Odpowiedz
@sixFeetAbove: spróbuj może na edarling? Tam się płaci od początku, ale podajesz swoje kryteria i oni podsuwają Ci profile różowych, które je spełniają. Moja koleżanka po latach na tinderach itd. znalazła tam spoko chłopaka, z 2 lata już są razem. Moje ogólne przemyślenie jest jednak takie, że jeśli chodzi o szukanie drugiej połówki to duże znaczenie ma przypadek...
  • Odpowiedz
@#!$%@?: brzmi niemal jak reklamówka ale gdybym kiedyś był zdesperowany to być może spróbuję
@Tooca_rev: #!$%@? stary nas to chyba czeka śmierć w samotności jak coś się nie odmieni
@BurzaGrzybStrusJaja: kompromis w tych cechach by mnie zadowolił, według mnie te cechy się całkowicie nie wykluczają. Niemniej na targu mięsa jakim jest tinder rzeczywiście możliwe, że stoję na straconej pozycji.
  • Odpowiedz