Wpis z mikrobloga

Szukam osoby, która zechciałaby zaaranżować (celowo używam tego słowa zamiast "zremiksować") mój bardzo krótki (jednominutowy) utwór, który nagrałem kilka lat temu. Utwór jest bardzo melodyjny, dynamiczny, "fajny" i ma szerokie pole do interpretacji, natomiast ze względu na ograniczone możliwości techniczne oraz czasowe nie jestem w stanie z nim obecnie podziałać. Fajnie by było, gdyby zgłosił się do mnie jakiś zapalony amator - nie chodzi o $$ (choć mogę odpalić jakieś krakersy), bardziej o to, żeby nadać temu kawałkowi drugie życie. Po robocie ta osoba może sobie ten kawałek "wziąć", wsadzić gdzieś na swój kanał, płytę czy cokolwiek - grunt, żebym mógł go sobie też słuchać i trzepać do niego ;)

Dajcie znać.
Kawałek jest gotowy, nagrany, nie mam nut - aranżacja ze słuchu, czyt. dla osoby z talentem. :D

PS utwór raczej na klawisze niż gitarę z elementami instrumentów dętych (jakichkolwiek - ja wkleiłem z syntezatora, które brzmią jak gówno, więc fajnie byłoby użyć prawdziwych albo z lepszych sampli).

PPS jeśli ktoś gra tylko na pianinie i chciałby zrobić interpretację solo, to też będzie super.

#muzyka #komponujzwykopem #challenge #fortepian #instrumenty #szkolamuzyczna #pomocy #pianino