Wpis z mikrobloga

Pies który rok temu ledwo dawał się dotknąć. Kuliła się gdy sięgałem po jakiś przedmiot albo podnosiłem rękę po coś. Nie znała zabawek, co to jest aportowanie, czym są smaczki i nagroda. W historii trzy schroniska i przypuszczam że co najmniej dwóch właścicieli. Co dzień się zastanawiam jak można ją było oddać? Ogromna chęć do nauki, wykonywania poleceń i pracy. Nie szczeka w domu, nie niszczy rzeczy, czasami trzeba się upominać o spacer bo jest tak nienarzucająca się.

A teraz? Upomina się o miejsce w łóżku, uwielbia spać między nami przy głowach, gdy mam HO a różowej nie ma koniecznie musi przyjść na chwilę i tyrpnąć mnie łapą żebym podrapał za uchem. Potrafi dać piątke, zna komendy czekaj, zostaw, popatrz, do mnie itd. Jest jedną z najlepszych rzeczy jaka przytrafiła mi się w życiu, wspaniały pies.

Koka dzisiaj:

#psy #pies #zwierzaczki #zwierzeta #
Pobierz
źródło: comment_1649498748gSneSFVqlzJOxYHJ9B1bt6.jpg
  • 16
@Fenrirr: jak najbardziej masz rację, nie chciałem się rozpisywać na ten temat bo nie o tym jest wpis ale też nie jestem w stanie ogarnąć tego w bani, po prostu nie wyobrażam sobie sytuacji w której bym coś takiego zrobił