Wpis z mikrobloga

Nikt normalny w środku wojny za naszą granicą nie prowadzi kampanii defamacyjnej


@aegispolis: ja nie prowadzę żadnej kampanii tylko stwierdzam fakt że weszliśmy w ukrainska dupe po same uszy i odbije się to nam czkawką.

Wielokrotnie pisałem że powinniśmy dozbrajac Ukraińców bo to w naszym
  • Odpowiedz
ja nie prowadzę żadnej kampanii tylko stwierdzam fakt że weszliśmy w ukrainska dupe po same uszy i odbije się to nam czkawką.


@marcinpodlas8: I wcale nie przeczysz sam sobie w tym zdaniu. Tak jak mówiłem, może nie robisz tego celowo, może jesteś po prostu mało bystry. Ale robotę dla Kremla odwalasz tak czy inaczej, Polskę zdradzasz tak czy inaczej. Ty się lepiej módl, by Ukraina wygrała, bo jakby wojna przyszła
  • Odpowiedz
@Pawery1: @marcinpodlas8:
Popełniacie błąd wdając się w dyskusję z neuropkami - ludźmi przesiąkniętymi partyjną lub ideologiczną propagandą.
Tu się nie da merytorycznie dyskutować bo cię posądzą o rasizm albo inne g---o.
To ludzie bez mózgu.
  • Odpowiedz
: I wcale nie przeczysz sam sobie w tym zdaniu


@aegispolis: oczywiście że nie. Nawoływanie do tego żeby nie traktować uchodźców jak świętych krów to nie jest prowadzenie kampanii antyukrainskiej tylko postawa propolska. > może jesteś po prostu mało bystry

@aegispolis: w moim odczuciu to ty jesteś mało bystry.
  • Odpowiedz
Nawoływanie do tego żeby nie traktować uchodźców jak świętych krów


@marcinpodlas8: Chłopie tu jest mowa o syrenach alarmowych na rocznicę smoleńska, ty jesteś normalny?

w moim odczuciu to ty jesteś mało bystry. No i
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: O ile mam wywalone na cały Smoleńsk i jego otoczkę, o tyle robicie teraz z Ukraińców jakieś zwierzęta co boją się petard XD Przecież to jest niepoważne: uuu, nie można puścić syren, bo Ukraińcy się boją XD To może karetki i policja też nie powinny wydawać głośnych sygnałów gdy jadą na zgłoszenie? Żaden Ukrainiec nawet nie zabrał chyba jeszcze głosu w tej sprawie, a część ludzi snuje opowiadania jak
  • Odpowiedz
Póki co to Polacy chcą pomagać


@aegispolis: no i bardzo dobrze niech pomagają. Tylko już widziałem płacz że babka wzięła pod dach uchodźców i nie chce płacić za wywóz śmieci za nas ch xD

Może zamiast narzekać po prostu przestań to robić, skoro ci to nieodpowiada
  • Odpowiedz
no to źle zrozumiałem. Juz napisałem kilka wpisów że takie lizanie rowa ukrom tylko stworzy do nich nienawiść wśród społeczeństwa.


@marcinpodlas8: Super człowiekiem musisz być jak dla ciebie najzwyczajniejszy gest dobrej woli jest lizaniem d--y i powodem do neinawisci
  • Odpowiedz
a to nie jest tak, że Ukraińcy mają dostać SMS-y z informacją o tym dlaczego syreny zawyją? Wystarczy sprawna komunikacja, a na pewno żadnej traumy nie przeżyją.


@Diey: to co napisałeś świadczy że nie wiesz nic czym jest trauma. Wystarczy sam dźwięk żeby wywołać albo u jednego atak paniki, u drugiego nieprzyjemny skurcz w żołądku, u innego strach i przeżywanie wspomnień tak jakby działy się teraz. Na tym polega trauma.
  • Odpowiedz