Wpis z mikrobloga

Haha mówiłem zaczęło się.
Uwaga podaję kolejne kroki:
- ukraińskie flagi obok polskich na 2 maja
- brak syren na 1 sierpnia
- ukraińskie flagi obok polskich na 11 listopada
- zakaz puszczania fajerwerków i petard na sylwestra pod karą wysokiej grzywny
- w międzyczasie nirmalizacja flagi banderowskiej w Polsce i wybielanie upa a nawet zrównywanie ich z AK
- flagi banderowskie obok ukraińskich i polskich na marszu niepodległości za 2-3 lata.

Róbcie screeny. Jeżeli uważasz że cokolwiek z powyższych jest normalne to musisz się pogodzić z tym że nie jest.

#ukraina #wojna #bekazpodludzi
źródło: comment_1649493866nGxSRDePnd9b0w8nvKpVk6.jpg
  • 142
>- ukraińskie flagi obok polskich na 2 maja

>- ukraińskie flagi obok polskich na 11 listopada

2 maja to akurat dzień konkretnej flagi, ale jak się chce świętować polską niepodległość i jako osoba innej narodowości, to czemu nie? To święto państwa, nie narodowości.

>- brak syren na 1 sierpnia

No #!$%@? oby.

>- zakaz puszczania fajerwerków i petard na sylwestra pod karą wysokiej grzywny

Również oby jak najszybciej, chęć zrobienia hałasu nie
Używanie syren ALARMOWYCH jest idiotyczne i jedyne co daje, to perfekcyjną sytuację do ataku na kraj, bo wtedy każdy będzie miał na te syreny #!$%@?. I przyzwyczaja to ludzi, żeby i w innych sytuacjach #!$%@? mieć, bo to przecież nie alarm, to znowu jakaś rocznica dla #!$%@?ętych nacjonalistów.
Jeszcze te pisma od rządu do samorządów, nakazujące im w tę dokładną minutę przeprowadzić ćwiczenia, ja #!$%@?.
zobaczysz za kilka(naście) miesięcy


@marcinpodlas8: Powiedział każdy odklejony spiskowiec, po czym zapomniał po czasie że w ogóle coś miało się wydarzyć i znalazł sobie nowa teorię spiskową xD.
@twuj_wuj:

Z drugiej strony realnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa obywateli jest ta cała akcja, bo jeśli wtedy coś by się wydarzyło, to wszyscy to zignorują.

Zgoda. Syreny powinny być używane jak najrzadziej. Czy powinny być użyte teraz, na wzór upamiętnienia 1 sierpnia? Nie wiem. Trochę mnie to dziwi, tym bardziej że to przecież nie okrągła rocznica. Daleko mi do członka kultu smoleńskiego, chociaż uważam tę katastrofę za jedną z większych tragedii w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcinpodlas8: co się niby zaczęło? Te syreny służą do ostrzegania przed zagrożeniami, a nie do dzwonienia sobie nimi jak się komu podoba. Nie chcę tego słyszeć niezależnie od wojny.

@awfie: syren też się używa okolicznościowo. W sumie jak będę pamiętal to poszukam jakichś info o tym, co przepisy na to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@awfie: no nie wiem, trąbią generalnie zawsze o tym, że będą i dlaczego, a to w zasadzie ma miejsce z dwa razy w roku jak mniemam. 1 sierpnia i 11 listopada. No i jutro XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marcinpodlas8: posłuchaj mnie uważnie Marcin. W wiadomości prywatnej wysłałem Ci bilet do Warszawy, odjazd z Podlasia jutro o 8:41. Musisz iść w Warszawie pod pomnik smoleński, rozpędzić się w jego stronę i mocno jebnąć łbem o niego.
Co prawda nic to nie zmieni w Twoim życiu, ale przynajmniej jebniesz się w łeb i to będzie usprawiedliwienie do pisania takich kocopołów w przyszłości.
- ukraińskie flagi obok polskich na 2 maja

Urojenia

- brak syren na 1 sierpnia

I bardzo #!$%@? dobrze, celebrowanie idiotycznego nieudanego powstania już dawno powinno być tylko cikawostką

- ukraińskie flagi obok polskich na 11 listopada

Urojenia

- zakaz puszczania fajerwerków i petard na sylwestra pod karą wysokiej grzywny

I bardzo #!$%@? dobrze, kolejna patologiczna pseudotradycja

- w międzyczasie nirmalizacja flagi banderowskiej w Polsce i wybielanie upa a nawet zrównywanie ich