Wpis z mikrobloga

  • 31
Podsumowanie dnia 1 dzień na oddziale zaburzeń lekowych i afektywnych w Bydgoszczy

Przyjechałem koło 9. Było trochę czekania ale lekarka która mnie przyjęła i była bardzo miła i pielęgniarka też spoko. Typowo miałem podpisać zgody, upoważnienia i wywiad wstępny, o chorobach itp

Dostałem pokój, z też nowym współlokatorem. Niestety ciągle chce o czymś gadać i mówi że jest nudno. Jak typowy ekstrawertyk. Pewnie się z kimś zakoleguje tutaj i ja będę zdanym na siebie jedynym spierdoksem.
Na szczęście łazienki są w pokojach.

O 12 poszedłem na obiad, wchodzac mruknalem cześć i uciekłem do stołu. Nie wiedziałem co zrobić dalej , ale wywołała mnie pani z kuchni. Mówiła czy jestem nowy i żebym przyszedł po zupę. Ledwo ja doniosłem bo ręce mi się trzęsły. Wszyscy się patrzyli na mnie ;/

Potem do 18 leżałem na łóżku z telefonem.
O 18 spotkanie integracyjne. Cała sala pełna Julek i trzech chłopaków. Starosta, facet widać że ogarnięty po studiach dziennikarskich coś tam mówił o przepustkach ale niestety zapomniałem większość. Jakaś grupa przedstawiła nagranie radia oddziałowego. Jakieś wiadomości przez nich nagrane.
Potem wszyscy zaczęło rozmawiać i siedziałem cicho patrząc się w ziemię. Starosta, przy tym samym stoliku, dwa razy powtórzył, że na początku tak jest że się siedzi cicho, ale potem w łapie kontakty.
Taka męczarnia będzie codziennie.(,)

Zastanawiam czy nie chodzić na te zajęcia żeby mnie wyrzucili, albo poprosić o przeniesienie na oddział dzienny. Strasznie się boję zajęć, że będę musiał coś mówić, a będę miał pustkę w głowie. Chyba się potnę i mnie przeniosą na zwykły psychiatryczny.
#przegryw #qewwpsychiatryku #szpitalpsychiatryczny ##!$%@?
  • 25
@qew12: bez hejtu ale jeśli nie będziesz nawet próbował uczestniczyć w terapii tylko siedział z telefonem to jaki sens tego całego pobytu w szpitalu? Wyślą Cię w końcu do domu a za miesiąc wrócisz bo nic się nie poprawiło? Sam miałem poważne fobie, przy mówieniu na głos kiedy było w pokoju więcej niż 2 osoby dostawałem drgawek, ale krok po kroku było lepiej, rada ode mnie miej wyrąbane na innych i
via Android
  • 0
@bb89 tylko że nie wiem czy sa jakieś zajęcia, bo jest jeden harmonogram nieszczegółowy i nawet nie ma sal podanych, więc nie wiem czy coś jest