Wpis z mikrobloga

@JacekMarcinkowski45lat: Przyłącza się do serbskich oddziałów i zostaje przydzielony do Gorana (Sergej Trifunović). Obaj biorą udział w wymianie zakładników. Ciężarną Muzułmankę zgwałconą przez Serbów wymieniają na Verę (Nataša Ninković), serbską nastolatkę w zaawansowanej ciąży, zgwałconą przez Muzułmanów Opis pewnego zajebistego filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lepiej w takiej sytuacji zostac zabitym

@JacekMarcinkowski45lat: Ogromna tragedia, ale wybacz, nie wiesz o czym piszesz.

szczerze wolałabym umrzeć, niż być w takiej sytuacji

mam nadzieję, że otrzyma odpowiednią pomoc, jeśli oczywiście wyrazi taką chęć

@Himre: Kolejna pisze, że lepiej umrzeć? Rozumiem, że w Twoim przypadku zamiast pomocy lepiej ją zabić?

Ona ŻYJE - to się liczy teraz i to jest najważniejsze. Czas "leczy" a przynajmniej przyćmiewa wszelkie rany. Ludzie
  • Odpowiedz
  • 16
@surlin
ja mówiłam za siebie, więc nie wiem z czym masz problem. mówiąc o tym, że powinna otrzymać odpowiednią pomoc miałam na myśli ewentualną aborcję, a nie że powinni ją zabić. ty się dobrze czujesz?
  • Odpowiedz
@Himre: Napisałaś, że lepiej jest (wg Ciebie/dla Ciebie) umrzeć niż być w takiej sytuacji. Ona jest w takiej sytuacji.

Może się czepiam słówek, po prostu chodzi mi tylko o to, że nie ma nic gorszego od morderstwa/śmierci. To absolut.
Rozumiem przenośnię i wybacz, nie chciałem Cię urazić.
  • Odpowiedz
Jakaś 20 letnia zgwałcona ukrainka przez kacapskich brudasów jest w ciąży. Nie dość że zgwałcona to nosi w sobie kacapski brud gorzej chyba być nie może lepiej już tam zostać zabitym.


@JacekMarcinkowski45lat: U nas też się sporo działo, w końcu dwie armie przez nas przeszły, ale o tym się nie wspomina...
  • Odpowiedz
no to przecież można pozbyć się ciąży, nawet w PL by to przeszło bo powstało w wyniku czynu zabronionego


@Shin_: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Gościu w jakiej ty bańce żyjesz?! Jeszcze przed wyrokiem TK był problem z legalną aborcją bo szpitale odmawiały

Teraz legalna aborcja istnieje już tylko na papierze, żaden lekarz jej nie przeprowadzi. Poza tym gwałt jest przestępstwem ściganym z urzędu, czyli przez prokuraturę. Prokuratura pana zerro będzie tak długo przygotowywać papiery
  • Odpowiedz
@siepan: więcej "D" się nie dało wcisnąć? Nie wiem jak to jest w praktyce, wypowiedziałem się tylko jak to wygląda zgodnie z literą prawa. Poza tym dla chcącego nic trudnego, wyjazdy do Pepików są dosyć powszechne, więc nie spinaj się.
  • Odpowiedz
@Shin_: Tak a jak tylko przekroczy granice to ekipa z Konfederacji wręczy jej ulotkę antyaborcyjną z fałszywymi zdjęciami i powie że to grzech XD
  • Odpowiedz
@surlin: Śmierć to też koniec cierpienia. Czasem są sytuacje w których ani leki ani terapia ani nic nie pomaga. A na benzo czy klony i tak w końcu wejdzie tolerka. Niech każdy wybiera za siebie, ale tak są rzeczy gorsze od śmierci. Jeśli ma się do wyboru nieustające cierpienie którego nie da się zwalczyć a koniec tego cierpienia to wybór jest oczywisty i logiczny.
  • Odpowiedz