Wpis z mikrobloga

Znajomy wystawił na wynajem mieszkanie 50m2 w Krakowie za 2600 + opłaty. Standard dobry ale nie jakieś luksusy. W ogłoszeniu zaznaczył że nie życzy sobie dzieci ani zwierząt. Od wczoraj miał już 100 telefonów. Stwierdził że jutro zaprosi wszystkich zainteresowanych i zorganizuje licytację - kto da więcej odstępnego tego mieszkanie... ciekawe na ile podpisze umowę xD

to co się dzieje na rynku wynajmu to jest dramat, współczuję wszystkim którzy planuję się przeprowadzić do dużego miasta a nie mają tam swojego mieszkania.

#wynajem #mieszkanie #nieruchomosci #krakow #ukraina
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goferek: bo ja wiem czy na wypizdowie, ja płace 2400 + prąd na Krowodrzej Górce 48m2, która jakoś super oddalona od centrum nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Viado: ja wczasie covidu i studentów w domach rodzinnych wynajlem 54m2 z własnym miejscem postojowym i ogródkiem za 2k z rachunkami, nie zamierzam się wyprowadzać póki co. To co się teraz dzieje to jakaś masakra jest
  • Odpowiedz
Nie widzę absolutnie nic złego w wynajmie ukrom, może i to wyrafinowane s-----------o, ale dużo łatwiej ich wyrzucić gdy nie płacą, bo po prostu gorzej znają swoje prawa i nie są u siebie.

@nika_blue:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@analboss: ale ja też nie widze w tym nic złego, jednak wielu wynajmujących preferuje Polaków. Z tego co wiem, to ludziom zaa granicy podobno zdarza się czasami nagle przestać płacić i zniknąć, a policja się takimi sprawami za bardzo nie zajmuje. Czasami kaucja wystarczy, ale nie zawsze. Przykładowo koledze zniknął gość bez płacenia i okazało się, że jakimś cudem totalnie rozwalił łazienkę, zniszczył drewnianą podłogę i wychodował grzyba na kilku
  • Odpowiedz
Wow, widzę że mi się poszczęściło bo na początku roku wynajęłam 60 metrów 3 pokoje na Podwawelskim za 2500 że wszystkim, to co się teraz dzieje to jakiś dramat :/
  • Odpowiedz