Wpis z mikrobloga

@instalacja Niemożliwe ze nie lubisz kawy na pewno jakieś gowno piles serio jakie sranie co ty gadasz mowie ci zle piles inne spróbuj ja ci ja ci zalatwie inne nie da się nie lubić kawy co ty gadasz inne musisz sprobowac bo rozne sa
  • Odpowiedz
Bo walisz na hejnał jakąś rozpuszczalną lurę, ewentualnie jakieś zmiksowane gówno, do tego pewnie na pusty żołądek?

Można przecież pić do śniadania, powoli porządną arabicę z umiarkowaną zawartością kofeiny. Można też wypić dobre espresso po posiłku.


@instalacja: Nie do końca, bo np. we Włoszech wcale nie ma zwyczaju picia kawy po obfitym śniadaniu, właśnie często śnadanie to espresso lub capuccino i jakiś rogalik jako dodatek (caffe e cornetto), albo nawet sama
  • Odpowiedz
Niemożliwe ze nie lubisz kawy na pewno jakieś gowno piles serio jakie sranie co ty gadasz mowie ci zle piles inne spróbuj ja ci ja ci zalatwie inne nie da się nie lubić kawy co ty gadasz inne musisz sprobowac bo rozne sa


@czlowiekzcegla: XD Chemex, stary to jest to, wchodzi jak herbata, koniecznie musisz spróbować.
  • Odpowiedz