Wpis z mikrobloga

Czesc mirki. Endokrynolog zapisał mi klomifen (clostilbegyt 50 mg) na podwyższenie teścia. Problem w tym, ze nie wiem, gosc chyba nie ogarnia, bo mi kazał brac pół tabletki na tydzień. W załączniku wrzucam screen z wpisu z moich wynikow badan. Dodam jeszcze ze robilem potem prolaktyne, psa, insuline. Tutaj wdzystko elegancko. Problem to zmeczenie, apatia, spadek Libido. Mam 30 lat, więc taki poziom tescia dla mnie to porażka. Czy ten lekarz sie nie pomylil? Czy ja nie powinienem brac 25mg, ale dziennie?
#silownia #doping #mikrokoksy #sterydy
iustus_ultimus - Czesc mirki. Endokrynolog zapisał mi klomifen (clostilbegyt 50 mg) n...

źródło: comment_1649361736E2dkyx7PzLiv6pZZ3dXUKH.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iustus_ultimus: + wybacz - ale Twój testosteron nie wpływa na Twoją apatię i libido, nie taki poziom. Większość facetów w Twoim wieku ma i śmiga jak meserszmity. Szukasz problemu w złym miejscu i mówię to jako osoba, która zachęca do TRT a i co niektórych do bomby.
  • Odpowiedz
@iustus_ultimus: Jest ok, witaminy, sen dieta i bedzie w polowie. Endo Ci przepisal placebo zebys sie #!$%@?. Teraz jest modne zrzucanie winy na niskiego tescia. Problem masz gdzie indziej, moze to po prostu depresja lub stan depresyjny.
Zebys poczul roznice to bys musial wejsc na normalna spora bombe.
  • Odpowiedz
@dsomgi00:

Ja siedziałem na 90-400 ng/dl i czułem się znakomicie jako natural. Wiem, każdy jest inny i to 90-200 ng co miałem na redukcjach to już u większości będzie powód do depresji androgennej - byłem powiedzmy tu dość wyjątkowy - formę i progres też robiłem - libido mialem posrane.

@bst: @dsomgi00:

Mam dziesiątki znajomych jak klientów co z poziomami jak OP wbiło na tego 100-150 mg
  • Odpowiedz
@Kasahara: ok, ale jakby nie patrzec tesc nie jest w polowie. Jest nisko, robilem juz dziesiatki innych badań, prowadze rozsadna suplementacje, spie po 8-10 godzin. Mam zdrowa diete, uprawiam sport kilka razy w tygodniu. Czy przy takim trybie zycia tem tesc nie powinien byc wyzszy? Mam 30 lat, to powinien byc pik. Na silowni tez juz cwicze z 6 lat regularnie. Zapomnialem dodac, ze depresje mam wykluczona takze przy okazji.
  • Odpowiedz
@iustus_ultimus:

- Różne są poziomy, mieści się w normie nie tylko laboratoryjnej, ale i potocznie zwanej "funkcjonalnej"
- Relacje z innymi hormonami androgennymi jest prawidłowa
- Jak wejdziesz na TRT i będziesz miał 8 ng/ml zamiast 4 ng/ml to ŻADNEJ różnicy w niczym nie zobaczysz. Ani w apatii, ani w libido ¯\_(ツ)_/¯. Po prostu taką róznice może odczuje ktoś kto by siedział na 2 ng/dl + #!$%@? aromatazie/reduktazie dodatkowo -
  • Odpowiedz
@Lewusx: czytalem dokladnie te same badania. Ale to wyglada tak, ze Koralewski wyciagnal to co jest negatywnego i przedstawil. Ja wyciagnalem inne wnioski niz on. I wgl co to za wnioski, ze 'smuteczek' po clomidzie jest? Xd wyciagnal takie wnioski, po jednym podopiecznym, ktory bral klomifen przez miesiac? Xd
  • Odpowiedz
@iustus_ultimus:

On w przeciwieństwie do Ciebie ma lata praktyki (choć go nie lubię) a nie 15 minut resarchu internetu. Monoterapia clomodem lub monoterapia HCG to gówno, prawie nigdy się nie sprawdza. I jeśli się prowadza leczenie to jedynym sensownym wyborem długoterminowym jest testosteron. Za granicą dawno nikt się nie cacka z monoterapią clomodem, który blokuje receptor estradiolowy, bo jest SERMem, gdzie to następstwo wiaze się z odebraniem większośći profitów podwyższonego
  • Odpowiedz
@iustus_ultimus: zresztą kup se clomid na własną rękę, zajeb tabsa dziennie - nie ma to konsekwencji żadnych - za miesiąc wrócisz z wnioskiem tu już przedstawionym przez innych - że jest tak samo jak było lub gorzej
  • Odpowiedz
@iustus_ultimus: miałem tak jak tym od endo przepisany clomid. Jadłem jednego tabsa dziennie przez parę miesięcy. W samopoczuciu bez zmian, nadal osłabienie, senność. I doszedł ból głowy co jakiś czas. W badaniach teść wzrosł dwokrotnie z 300 do 700 (widełki 200-900) ale mi bardziej zależało na poprawie płodności ;) i tu się przydał. Oni tłumaczą to tym że chcą rozruszać przysadkę i że po odstawieniu teść powinien być trochę większy
  • Odpowiedz
@iustus_ultimus: Zreszta clomid jest lekiem bardzo starym, posiadajacym odczuwalne skutki uboczne, nie wiem czemu go przepisuja kiedy jest tamoxifen, znacznie sie lepiej sprawdza.
  • Odpowiedz
Za granicą dawno nikt się nie cacka z monoterapią clomodem, który blokuje receptor estradiolowy, bo jest SERMem, gdzie to następstwo wiaze się z odebraniem większośći profitów podwyższonego testosteronu


@Kasahara: skad sie tego wszystkiego nauczyles? masz magistra z biochemii?
  • Odpowiedz