Wpis z mikrobloga

  • 1
@Nizax: Zaczynałem w 2013-2014 i wtedy grałem tak do 2017 roku grałem z 3x w tygodniu po 2-3 rankedy. Doszedłem do LEM. Potem przerwa do 2021 roku, mecze bez rangi wrzuciły mnie do MGE no i teraz podobnie z 3 raslzt w tygodniu, jedyne co się zmieniło w ostatnich 3 miesiącach to zacząłem grać krótkie rankedy i jak już siadałem to po 1 razie na mapach po kolei Mirage, inferno,
  • Odpowiedz
@xReapeR: aaa to trochę od czasu do czasu ci koledzy lemy mogli troszku pomóc. Ja bardzo podobna sytuacja w 2017 jeszcze byłem LEM teraz hard stuck na gn4/mg1 dłuuga przerwa do praktycznie tego roku. Ale myślę że już powoli wychodzę z tego odkąd popracowałem nad swoimi smoke, molotov, płynnością gry, wyraźnym UI. No zobaczymy czy znowu nie spadnę do g4 przez toxic teammate xD Ja tam ignoruję leci mute i
  • Odpowiedz
  • 1
@Nizax: Znajomy, który zawsze grał lepiej niż ja utknął właśnie w G3. Znalazł się tam przez przerwy w grze, przed przerwą LEM po pierwszej przerwie dwa mecze sprawdzające wrzuciły go MGE, znowu przerwa i kolejne dwa mecze sprawdzające MG1 i potem znowu kolejne sprawdzające G3. Teraz kończy krótkie rankingowe że statystykami k/d po 15-20 killi a i tak przegrywa przez teammate
  • Odpowiedz