Wpis z mikrobloga

  • 68
#samolociara po kolejnej rozmowie o #praca !

Zgadnijcie, gdzie byłam (ʘʘ)


A z BA póki co dalej zero odpowiedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Także nie nastawiam się na to, że dostanę tam pracę ¯_(ツ)_/¯

tl;dr o #samolociara - studentka BSc Aviation Management (zarządzanie w lotnictwie) na Coventry University w #uk #anglia oraz pracownik brytyjskiej linii lotniczej w dziale Operations Control Centre. Opisuję, co na studiach i w pracy słychać, czasem wrzucę też jakąś ciekawostkę lotniczą.

#uk #lotnisko #lotnictwo #avgeeks #praca #pracbaza #rekrutacja
Ag90 - #samolociara po kolejnej rozmowie o #praca !

Zgadnijcie, gdzie byłam (ʘ‿ʘ)

S...

źródło: comment_1649331372XDOCG9XV9rgukQD6PSXalr.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ag90: Daj znać jak już będziesz miała odruch wymiotny na dźwięk przelatującego samolotu. Ja mam już powoli dosyć xP Muszę odpocząć od branży chyba na jakiś czas. Na razie widzę u Ciebie nieprzerwany entuzjazm. I fajnie, trzymaj tak dalej jak najdłużej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PositiveRate Dzięki!

Daj znać jak już będziesz miała odruch wymiotny na dźwięk przelatującego samolotu


Dam znać, chociaż to nieprędko nastąpi, bo jestem podekscytowana, zwłaszcza na dźwięk startującego samolotu ;P
  • Odpowiedz
@Ag90: mieszkam blisko tego lotniska.Widzę z balkonu lądujące samolociki.Najlepsze : mam 30 min pieszko do lotniska i latam co 2/3 tygodnie do Polski bo sa tanie bilety.
  • Odpowiedz
@KedzioRRz: Nie nie jest głośno.Mi nie przeszkadza nawet kiedy okna mam otwarte.Najlepsze ze szybciej dojadę z centrum Londynu po pracy do domu niz z centrum stojąc w korkach na wimbledon.
  • Odpowiedz
@Ag90: jak wyglada sytuacja na lotniskach w tym momencie z punktu widzenia pasażera?
Podobno znowu ludzie nie chodzą do roboty bo covid i są mega kolejki xD
Jak to tam na Luton wygląda?

btw. jak bylas na Luton masz moze jakieś info jak wygląda budowa tej kolejki co miała łączyć lotnisko bezpośrednio ze stacją kolejową(DART) https://www.newcivilengineer.com/latest/luton-dart-autonomous-rail-link-between-airport-and-station-nears-completion-30-04-2021/
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FantaZy Nie wiem jak kolejki w LTN z perspektywy pasażera, bo w samym terminalu nie pracuję, a dawno stamtąd nie leciałam ¯_(ツ)_/¯

Co do DART, to gdzieś przeczytałam, że ruszy "later this year"
  • Odpowiedz