Wpis z mikrobloga

Poniżej rozpisałem

jakie kraje - jakie zbrodniczy element - i skąd się on wziął


Zbrodnicza Rosja to combo
1. carskiego imperializmu
2. mongolskiego gwałtu - azjatyckiej mentalności
3. komunistycznego "internacjonalizmu" - już stalinowskiej rosji, która nastąpiła po leninie (leninowska zdemoralizowała rosjan do końca, stalinowska wzięła zdemoralizowanych za mordę aby byli robolami i soldatami)

Chyba tyle.

Natomiast Niemcy
1. pogańskie ciągnotki - wotan, aryjska rasa, szukanie korzeni z Tybecie
2. kto silniejszy ten stanowi prawo - powrót do barbarzyństwa
3. nadczłowieka Nietzsche

Izrael
1. naród wybrany (pomimo tego że stare przymierze zostało zniesione przez nowe)
2. ziemia nadana przez Boga (od Nilu po Eufrat - po to żydzi chcą rozpętać wojnę z Iranem)
3. nie-żydzi to goje - zwierzęta w ludzkiej postaci
4. stary testament był jeszcze lajtowy, dopiero wypędzenie żydów i utworzenie talmudu zradykalizowało żydów do końca (np. mord rytualny to zemsta za to że faraon(czyli goj) ponoć kąpał się we krwi żydowskich dzieci w czasach zniewolenia)

Chiny
1. państwo środka (czyli wszystko inne to peryferia)
2. tylko Han jest człowiekiem cywilizowanym, Hanem można się tylko urodzić, wszyscy inni to barbarzyńcy których trzeba izolować (niekoniecznie mordować)

Turcja
1. powrót do imperium osmańskiego
2. generalnie utylitarny islam "nie wierzymy, ale możemy zjednoczyć świat islamski"

Państwa arabskie
1. święta wojna, jihad przeciwko światu, cały świat ma być poddany demonowi allahowi
2. etc, nie chce mi się rozpisywać bo pierwszy punkt zasadniczo mówi wszystko.

Indie (taki soft totalitaryzm - jeszcze zobaczymy)
1. maharadży wolno wszystko i jest on ponad prawem.
2. kasty - "rasizm" duchowy, jak się urodziłeś tak umrzesz

Unia Europejska
1. wymazywanie swojej tożsamości, kultury, tradycji, narodów
2. socjalizm pod postacią "będziesz wszystko wypożyczać, damy ci dochód gwarantowany, ale nie fikaj bo ci wszystko zabierzemy"
2. tworzenie Homo neuropean z imigrantów którzy nienawidzą każdej identyfikacji europejczyków (biali chrześcijanie)
3. nowe wartości: zasadniczo dokładnie to samo co w leninowskiej rosji podlane gęstym sosem wysokiego standardu życia aby otępić ludzi aby nie zaczęli zadawać pytań "czy my mamy przyszłość"

USA
1. sentyment do "american dream" który ostatni raz był żywy w 1980 roku
2. globalizm
3. zasadniczo to samo co EU, tylko podporządkowane USA
4. czym kierują się elity amerykańskie?

Dla porównanie, zdrowy kraj to
1. kocham swój kraj, ale szanuję inne kraje
2. daję możliwość wzbogacania się swoim obywatelom na drodze wydanej pracy, nie zabieranie im 70% pod postacią ukrytych podatków, pracy która produkuje towary i usługi które inne kraje będą chciały wymienić na drodze handlu
3. w moim kraju ja jestem gospodarzem i każdy kto przychodzi musi szanować moje prawa i obyczaje
4. kult tradycji jako szacunek dla przodków że chciało im się pracować, budować i oddawać życie za ojczyznę - tak jak dzisiaj robią to Ukraińcy dla swojej ojczyzny

#swiat #ukraina
  • 4
@Phallusimpudicus: jeszcze trzeba dodać wpływ religijnej prawicy w usa, która wierzy, żeby aby Jezus przyszedł ponownie na ziemi trzeba stworzyć mu królestwo. Coś w ten deseń. Zapomniałem szczegółów. Ale wbrew pozorom jest to mainstream neocharyzmatycznego chrześcijaństwa. Bush junior kiedy zaczynał wojnę z terroryzmem mówił o krucjacie. A że był pod dużym wpływem takich idei... tak więc nie tylko polityka, ale też religia