Wpis z mikrobloga

Która sylwetka najlepsza dla oka?

1 - oldshoolowa kulturystyczna

2 - kulturystyczna

3 - sportowa

4 - skinny fit

#ankieta #pytanie #mirkokoksy #silownia #sport #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #zdrowie #moda #s--s
plantpower - Która sylwetka najlepsza dla oka?

1 - oldshoolowa kulturystyczna

2...

źródło: comment_1649239848TdUeu7SL7lKgHf3drNEdCW.jpg

Pobierz

1/2/3/4?

  • 1 (niebieski) ALA DAWNY KULTURYSTA 12.4% (34)
  • 1 (różowa) ALA DAWNY KULTURYSTA 0.7% (2)
  • 2 (niebieski) KULTURYSTYCZNA 1.5% (4)
  • 2 (różowa) KULTURYSTYCZNA 0% (0)
  • 3 (niebieski) SPORTOWA 50.0% (137)
  • 3 (różowa) SPORTOWA 5.1% (14)
  • 4 (niebieski) SZCZUPŁA / FIT 24.5% (67)
  • 4 (różowa) SZCZUPŁA / FIT 5.8% (16)

Oddanych głosów: 274

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plantpower: Dla bab (pod baby) pewnie 3 lub 4.

Myślę że każdy facet naturalnie jednak wolałby prezentować sylwetkę nr 1 lub maksymalnie się do niej zbliżyć, a sylwetka 3/4 to zawsze będzie za mało, żeby być zadowolonym.

Taki ideał dla naturala to chyba będzie pomiędzy 1 a 3, tak w połowie

Sylwetka nr 2 - mało kto się taką jara, ani praktyczna, ani zdrowa. Tylko jacyś zapaleni kulturyści
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Według mnie to akurat 3/4 są najbliżej ideału. Nie każdy chce mieć sylwetkę byka. W życiu nie jest ona do niczego potrzebna.
Za to 3/4 wyglądają na zdrowych wyćwiczonych którzy maja kondycję i siłę. Ubrania dobrze na nich wyglądają.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: chłopy jak to chlopy, pewnie każdy chce być duży bo "duży może więcej". Z kobietami to jest ten problem, że lwia część nie ma pojęcia ile wyrzeczeń kosztuje zbudowanie i utrzymanie danej sylwetki, z jednej strony chcą mieć chłopa na którego można popatrzeć, z drugiej takiego, który na siłowni nie spedza niewiadomo ile. Z życia wzięte. Najpierw jest wow, później tylko narzekanie, znowu siłownia, czemu nie możesz normalnie zjeść
  • Odpowiedz
czemu nie możesz normalnie zjeść tego co wszyscy, nie masz dla mnie czasu


@bart0sz: ale tak jest ze wszystkim
"po co ci ten rower za 10k, sprzedaj go, będzie na łóżko dla dziecka"
"motocykle z kumplami, chcesz się zabić idioto? Sprzedaj to ale już. Dziecku się nowe ciuchy przydadzą"
itd itd
  • Odpowiedz
Myślę że każdy facet naturalnie jednak wolałby prezentować sylwetkę nr 1 lub maksymalnie się do niej zbliżyć


@Pozytywny_gosc: xDD To chyba za dużo myślisz. 1/2 w wielu aspektach życia to już niepełnosprawnosć. 3 to zdrowy, silny facet.
  • Odpowiedz