Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Według moich dośwadczeń i obserwacji w relacjach najważneijsza jest dynamika, czyli de facto charakter przy 2 założeniach: 1) jesteś przeciętny 2) poznajesz na żywo w swoim środowisku. Fajnie by było jakby wypowiedziały się osoby, które mają jakieś doświadczenie z kobietami. Jak jesteś brzydki to wiadomo lipa. Jak jesteś przystojny to nie ma co analizować bo nie musisz prawie nic robić. Jak jesteś przeciętny to minusem jest, że musisz czymś nadrobić a plusem to, że większość jest przeciętna. Podrywanie w internecie to zupełnie inna bajka i tylko wygląd się liczy. Sam jestem przykładem osoby, która dodatkowo nigdy nie umiała robić dobrego pierwszego wrażenia. Udawało mi się bliżej kogoś poznać dopiero gdy dostawałem czas, czyli chodziliśmy do tej samej grupy na studiach, wracaliśmy tym samym autobusem - czyli na początku wypadłem słabo ale nie urwał się kontakt bo i tak musieliśmy się trzymać razem ze względu na wspólny cel i tak powoli moglem się odkryć i okazywało się, że jednak można się zbliżyć. Oczywiście marnowałem setki okazji i zawsze byłem tym grzecznym i ułożonym nice guyem ale miałem sporo znajomych z podwórka, którzy byli takimi typowymi debilami, ruskie mordy a i tak znajdywali fajne panny, które na mnie nie zwracały uwagi mimo, że byłem kilka półek wyżej od nich tylko że nudziarz i za spokojny. Do tej pory tak jest i lokalne sebki, na których patrzę z góry bo wstyd by mi się było z nimi pokazywać mają spoko panny bo czuć po nich że są wyluzowani i pewni siebie jakby nie zdawali sobie sprawy z debilnego zachowania i orkowego wyglądu. Ten sam schemat od szkoły, przez studia po teraz.

#pua #redpill #zwiazki #podrywajzwykopem #przemyslenia #blackpill #tinder #badoo #przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624cb838dd57b671078a8f15
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Według moich dośwadczeń i obserwacj...

źródło: comment_16492397530fV9QNgNDSmZKIHCmAkhyX.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
liżyć. Oczywiście marnowałem setki okazji i zawsze byłem tym grzecznym i ułożonym nice guyem ale miałem sporo znajomych z podwórka, którzy byli takimi typowymi de


@AnonimoweMirkoWyznania: Dynamika jest najważniejsza. Jednak jeśli jesteś dynamicznym patusem który do 20-paru lat nie znajdzie sobie dziewczyny to też może być różnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie ja tam jestem przeciętny z wyglądu oraz niezbyt dynamiczny a dziewcznym już kilka mogłem mieć.
  • Odpowiedz